Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Moram priznat, da sem sam tudi občutljiv, kar se glasnosti tiče in me moti zvok, ki prihaja iz DVD pogona ob igranju iger. Kar je za moje pojme edina resna kritika X360 konzole. če odmislim začetne težave z "RRROD". Mislim, da bi se Microsoft moral malce bolj potrudit na to temo, razen če ne bodo zadevo rešili z implementacijo HD DVD enote v konzolo. Morda pa kakšno zmanjšanje obratov DVD enote prinese nov "dashboard update" 4. decembra? :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
v mediaworldu imajo bundle z forzo +viva za 299€

danes sem bil v trgovini

A to premium??? A to v Trstu???

v trstu(torri d europa) premium brez hdmi

Ja donc sm biu tm, sam v Gamestop in sem hotel za menat ps2 za X-a, pa nism meu tapravih igrc sabo, tko da grem v soboto(norda) ponovno in upam da bodo igre v redu. :crybaby: :crybaby: :crybaby:

A kdo ve, a ti dajo v Gamestopu, če zamenjaš PS2 za X-a, a ti dajo se tastare X-e(stari paketi) al tanove (novi paketi: just play, go pro)?

A se pri X360 elite tud pojavljajo 3 rdeče lučke??? :headscratch::roll::headscratch:

P.S.: A se da kako izogniti rdečim lučkam???

aljazzSLO.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.