Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
Mislim kupit xbox360 premium hdmi 65nm z benq pogonom, a v muellerju pusti da pogledaš ker pogon je?

in kako misliš to pogledat???? :D

pomoje ti ravno ne bodo pustili da ga boš tm razstavljat začel ;)

p.s. moje izkušnje: iz muellerja je do sedaj izmed cca 20 -25 xbox360 imel samo 1 hitachi 079 pogon :beer:

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment

Če si dober govorec ni problema za pogledati. Do zdaj sem še v vsaki trgovini ne glede ali je to Müller v Sloveniji ali pa Mediamarkt oz. Libro v Avstriji pregovoril prodajalce, da smo razpakirali xboxse jih priklopili na napajanje in pogledali kateri pogon ima in kako je napajanje (saj veš malo natveziš o rod in o pokvarljivosti itd. - kar je pri meni slučajno bilo res). Kakšen je kateri pogon in na kaj moraš paziti če hočeš Falcona pa si preberi na forumu :lol:;)

Link to comment

Rumor: MS Dropping 360 Premium To 299usd For GTAIV?

You know, sometimes you get stuff in your tip jar and it's just too far fetched. However, I can't ignore the possibility of this rumor being true. So for now I'll stick it under the rumors column and you can take whatever you want from it.

Basically, some unnamed person has tipped that Microsoft will be dropping the price of the Premium 360 another $49 on the same day that GTAIV gets released. This mwould be a smart move for Microsoft as we know millions upon millions of people love the GTA series.

Vir: xbox-scene

Skoraj siguren sem, da bodo price dropali, enostavno konzola bo na trgu že več kot 2 leti, pa se je pocenila samo za bednih 50 evrov. Tak, da če se vam, ne mudi, počakajte še ta 2 mesca z nakupom.

Link to comment
Mislim kupit xbox360 premium hdmi 65nm z benq pogonom, a v muellerju pusti da pogledaš ker pogon je?

in kako misliš to pogledat???? :D

pomoje ti ravno ne bodo pustili da ga boš tm razstavljat začel ;)

p.s. moje izkušnje: iz muellerja je do sedaj izmed cca 20 -25 xbox360 imel samo 1 hitachi 079 pogon :beer:

In jest ga tud dobu. Zato se nočem še 1x opečt.

Link to comment
Mislim kupit xbox360 premium hdmi 65nm z benq pogonom, a v muellerju pusti da pogledaš ker pogon je?

in kako misliš to pogledat???? :D

pomoje ti ravno ne bodo pustili da ga boš tm razstavljat začel ;)

p.s. moje izkušnje: iz muellerja je do sedaj izmed cca 20 -25 xbox360 imel samo 1 hitachi 079 pogon :beer:

In jest ga tud dobu. Zato se nočem še 1x opečt.

Pač boš moral tvegat ;)

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Tudi če gledaš + poštnina cca. 20 evrov je 410e.Sem ga že sedaj kupil in sicer v bližini mene.Arcade paket je nov zapakiran je pa falcon + disk 20 giga za 310evrov.Glede flešanja pa sem izvedel,da ima en tip v MB!Torej za 100e ceneje

Playstation 3™ Xbox 360™-Falcon & Logitech™ Z-5500

Link to comment
Lej zdej nevem kako je z garancijo glede na to da je flashan, ne verjamem da je veljavna zihr pogledajo ko dobijo na servis.

JEst sm kupil pri playgame.biz za 370€ flashan in model mi da 1leto garancije

na zadevo kar je zihr, sicer ima še vedno kao 3 leta sam neverjamem jest temu glede na to da je flashan.

Flashas nazaj na originalen firmware, pošlješ na garncijo. Če karkoli rečejo zarad nalepke, se zgovarjaš na servis, da je uničil nalepko in dobiš nov xbox.

Simple.

Še lažje je pa, da kupiš nov xbox, se zmeniš, da če je že takoj pokvarjen lahko dobiš nazaj denar, prideš domov, starega vržeš v škatlo od novega in neseš nazaj kao da je pokvarjeno.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Si pogledo oz kateri MFD je tvoja konzola? Letnica torej, ker bi pricakoval da v taki trgovini kot mediamark majo kar precej nove modele.

Konzole so tak zunaj postavlene in skatle ena na drugi da lahko brskam po pravi kombinaciji stevilk ce se prav spomnim?

Drugace pa se majo kake HALO3 bundle?

Kaj pa v mulleru majo ze te falcon konzole? In se da zmenit da pogledas na nalepko ker tak vem da majo vse skrito v skladiscu.

Link to comment
Če koga zanima danes sem bil v Grazu v Mediamarktu in imajo bundle xbox360 premium z Forza2, Viva pinata k temu pa dodajo še PGR3, še neko igro + dodaten kontroler + play and charge kit vse za 350 evrov.

No v njihovem verjetno neposodobljenem ceniku teh bundlov ni - če so res ti bundli potem je to res ugodno.

Treba je pa vedeti da v roku teden dva se začnejo pred velikonočna znižanja (lani konec marca si dobil CORE za 199 in PREMIUM za 299 kar je bilo 100 Eur ceneje. Jaz počakam še dva tri tedne. Potem pa navali narode.

Se kdo spomni ali je v naših MULLER-jih tudi bilo lani znižanje za velikonočne praznike.

No v Seiesberg se pa tak splača iti če ne drugo malo pogledat ker so ga kar fajn razširili.

lp

startseitenbild-graz-ero.jpg

kids01555.jpg

kids03555.jpg

kids02.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.