Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Mediamarkt in Saturn (oba spadata pod SaturnMedia holding, ki je v 100% lasti Metroja) ne jemljeta kreditnih kartic. Samo kesh ali pa Maestro. To zaradi filiozofije krvone firme (Metro), ki deluje po principu cash&carry. Iz meni neznanega razloga, so edina izjema Madzari, v Budimpesti sem v obeh lahko opravil nakup z MasterCardom, poleg jemlejo pa se Viso in AMEX.

Je pa novi MediaMarkt razocaranje. Sem po pomoti se znasel na dan otvoritve tam, pa bla taka guzva, da se premikat nisi mogel. Skratka na policah nic ne najdes, ker je enostavno prevec vsega zunaj. Povrhu pa razocara se ponudba glasbe, skratka nic niso imeli, advanced audio diskov (SA-CD, DVD-Audio) pa sploh nimajo v ponudbi. No sem vsaj nabavil kup nuvijev 250 po 99 eur in dve dokaj redki vinilki. :)

(:

Link to comment

Reever, prevec zahtevas, oz. prevec zahtevamo mi vsi. Jaz sem bil prejsni vikend tam in je pravtako bila guzva za znoret. Zalozeni so bili se kar dobro. Imajo fajn bundle PSPjev (silver + tekken ali black + ridge racer 2 za 179) in X360 (imajo jih se fulj), kar se tice PS3 pa se niso imeli novih bundle paketov. Sam sem iskal kitaro za x360 GH3 in je ni bilo bil je le bundle s spilom, ki sem ga pa kupil ze za novo leto in 2 iger ne rabim :). Tako sem na koncu kupil ene slusalice in je to bilo to. Pravtako sem skoraj znorel zaradi guzve. Ni kaj, treba je it med delavnikom, ker za vikende hodi foljk na izlete tja.

Aja in se dogodivscina. Zdaj ko so vse prenovili, je vhod v mediamarkt cist drugje iz pritlicja novega dozidanega dela shopping centra. Skoraj sploh nisem nasel vhoda:)

Drugace pa ce se ze mudite po Grazu pejte se do Shopping centra West pogledat (tam ko je Ikea in Toys'r'us), manjsa guzva in pa neki novi GameStore vizavi Cosmosa, ki ima tudi second hand zadeve in jemlje robo v zakup :thumbup:

Link to comment

HeHe. Ja, punca mela prosto 18. (ponedeljek), jaz pa vzel dopust in sma se direkt iz Ljubljane odpravla v Graz, pa bi se nazaj grede ustavila pri objnih starsih. Seveda nisma vedla, da se stvar odpre. Tam sma bla ob 9:30 in je bil ze raztur. Stvar pa so baje odprli ob 8:00 in ze takrat bla guzva taka, da nic jasno. Avstrijci zgleda druzno vezeli dopust, da so ven furali po vec komadov plazm za 600EUR in LCDjev za 400 EUR.

No, pol sem se prebil mimo blagajn in si v miru pogledal nove Onkyo/Denon/Yamaha koticke, ki so jako vsecni. Mimogrede opazil Nuvije za 99 EUR, jih nakupil za familijo, pa dva se zadilal in zraven zasluzil. :) Pa 2GB hi-speed SD kartice so meli za 8 EUR. Pride prav tu pa tam.

No, iskal sem Noah's Ark Limited Edition od CocoRosie in Product Placement on Tour DVD od Dj Shadow in Cold-cut, a niso imeli ama nic na zalogi, niti zadnjih albumov. Mimogrede sem se nadejal se SA-CD ali DVD-Audio diskov, ki jih pac se kar iscem skupaj. Glede na to da so se razsirili in ustili o velikosti izbire.

No, pol pa blagajna, bilo jih je like 15, nekaj improvizoricnih in v eni od takih sma s punco stala 3 ure pa pol. Ko sma bila ze skoraj na vrsti, jaz opazim majhen napis, Nur bar zahlung moglich. Fora, jaz imel samo kartico, punca pa denaricno pustila v avtu. Ona spusti par folka naprej, jaz pa na lov za bankomatom, ki ga najdem v istem nadstropju, a ne dela. Laufam do avta, da dobim kurcevo denarnico in lahko konco placava in grema naprej. Po vec kot 4 urah konco pridema ven in v avto pa v prazen West Center (Toys'r'us in Ikea), pol pa sma sla se v center in domov. What a day, skratka nikoli vec na otvoritevni dan v staucno, se rajse sutnem v glavo.

(:

Link to comment

xbox360 premium v mediamarkt graz z 4 igrami(forza2,pgr3 ,viva pinata in še neka ninja varianta nevem točno ampak kolko se spomnim N3. pa še dodaten kontroler zastonj in play and charge kit. to vse za 350 EUROV.najugodnejša varijanta do zdaj.ja gdor ne ve kaj je v osnovi xbox360 premium:to je z 20G hard diskom.se pravi udri po demojih ali pa še kaj kupiš prek pointov.lp ;)

dprulles.gif
Link to comment

Jaz sem tudi včeraj v Muellerju kupil X360 Premium (Forza2, Viva P.) in je na škatli, na nalepki napisano 203W, na adapterju pa 175W (Falcon - 65nm). Potem sem malo gledal po internetu in folk piše, da je tisto pravo, kar piše na adapterju, kajti lahko da uporabljajo za pakiranje še starejše škatle.

LP

EBMMJP6.png
Link to comment
Jaz sem tudi včeraj v Muellerju kupil X360 Premium (Forza2, Viva P.) in je na škatli, na nalepki napisano 203W, na adapterju pa 175W (Falcon - 65nm). Potem sem malo gledal po internetu in folk piše, da je tisto pravo, kar piše na adapterju, kajti lahko da uporabljajo za pakiranje še starejše škatle.

LP

A je benq pogon noter, ker sam tud razmišlam o nakupu, mogoče bi šel v Avstrijo. A je lahko najti trgovine?

Link to comment

Sej v mulleru vsej slovenskem nebi smelo bit problema odpreti konzole. Ker kolko vem so takaltak ze odprte. Vsej moja takratna je bila. Tisto kaj na napajalniku pise stima ja, ker 175W napajalnik nemore napajati stare konzole.

Seveda to kaj ti on zagotovi je pol p.... vredno. Ker bog ve katere stare zaloge vcasih posiljajo, tak da se le sam prepricas stem da pogledas na napajalnik.

Kolko pa je LOT in Team stevilka od teh v mulleru? Bom sel pogledat enkrat konc tedna. V avstrijskem mulleru sem vido Elitno cson 801 z 175W na skatli. Ampak ta pa mi je predraga ker mislim da tak vlkega diska pa nebom rabo.

Link to comment
Jaz sem tudi včeraj v Muellerju kupil X360 Premium (Forza2, Viva P.) in je na škatli, na nalepki napisano 203W, na adapterju pa 175W (Falcon - 65nm). Potem sem malo gledal po internetu in folk piše, da je tisto pravo, kar piše na adapterju, kajti lahko da uporabljajo za pakiranje še starejše škatle.

LP

A je benq pogon noter, ker sam tud razmišlam o nakupu, mogoče bi šel v Avstrijo. A je lahko najti trgovine?

Samo po avtocesti peljes ravno do Seiersberga in to je to. Tam je glavni center z mediamarktom in mullerom. Lahko se gres dalje ravno do kroznega krizisca in mas pol ToysrUs pa Metro. V sledno le prides z podjetnisko kartico. Vglavnem mislim da nima smisla dalje kot do Siesberga it anyway.

Link to comment
kdaj pa in ki si slisal?

A number of industry sources have indicated that Microsoft is due to cut the price of all Xbox 360 skus in Europe.

According to videogaming247.com, non-disclosure agreements are in place with leading retailers to prevent them from revealing the price drop, which will come into effect just ahead of the busy Easter sales period.

Around EUR 50 is expected to be slashed off the price of the Elite, Premium and Arcade units, according to techradar.com, on March 14.

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment

V avstriji ampak samo mediamartku. Majo otvoritvene pakete se na zalogi. Torej od otvoritve mediamarkta. Dodatno zraven dobis 1x kontroler, 1x recharge kit, 1x Ninety Nine Nights,1x PGR3, track za okrog vrata z Gears of War napisom :P. Torej to je dodano k premium paketu kateri se vsebuje 2 igri Forza 2 pa viva pinta al nekaj takega.

Mislim da je to already best buy pack trenutno.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.