Skoči na vsebino

[Xbox] Vprašanje glede diskov...


Dejch

Priporočene objave

V glavnem imam xbox softmodan in imam 5gb velik disk. Je premajhn ratu, ker sm ga povezu z PCjem in bi rad sedaj imel na disku vecinoma vse kar rabim (filme, spile, glasbo itd.). No sedaj me zanima, na katero vodilo xbox deluje (ata,sata 1,2 ali pata?). Ter s kaksno prostornino disk lahko not spravim? Sem premisljeval, da bi kr 320 gb kupu...

Pa še to: A lahko jz ta disk od xboxa spravm v PC, a bodo winsi lahk prebral vse kar je gor na njemu trenutno (programi), da posnemm na disk, tako da potem dam direkt vse to na novga? Al ima pac xbox disk kksn svoj zapis, ki ni NFTS, FAT32 pa ne more prebrat?

Hvala za pomoč!

DejchSLO.png
Link to comment

ko boš kupil disk, moraš kupit ATA-disk (ne SATA)

v programu evolutionx naredi backup:

-naredi se ti en direktorij BACKUP, v katerem je nekaj datotek, med drugim tudi eeprom.bin

ta direktorij potem zapečeš zraven xboxhdm linux distribucije

ta cd ti potem služi za odklep in zaklep diska

če imaš softmodan xbox, pol moraš tudi novi disk zaklenit s pomočjo datotek iz backup direktorija, ker drugače ti bo xbox napisal da potrebuješ servis :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.