Skoči na vsebino

priklop 360 tke na net


kilzorz

Priporočene objave

No sej se mi je zdelo ni ti dejansko nastavil modema oz routerja!Skratka ni ti vpisal uporabniškega imena in gesla v modem/router in zato maš probleme z Xbox-om,...

Maš dejansko še eno možnost da na Xbox360 nastaviš PPOE povezavo vneseš uporabniško ime in geslo in upaš na najbolše.

Drugače je nastavitev synope modema, da se obnaša kot router stvar 5 minut dela,...

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 73
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

BOm jaz to jutri prakticiro, ker mi zdaj vec ni. Torej, tam ko je DSN pa to grem levo ko se pojavi tisto okno ko je se MAC pa tole in potem dam up.ime in geslo za povezavo, sem prav razumel?

Drugace pa bi mi lahko razlozil kak se nastima potem modem da se obnasa kot router?

a mi das prosim msn, da mi lazje poves ker tak gre bolj pocasi. Al pa ce mas

kako Ventrillo ali TS da se lahko pogovorno zmeniva.

jutri sem dosegljiv okrog 5. ure.

Link to comment
BOm jaz to jutri prakticiro, ker mi zdaj vec ni. Torej, tam ko je DSN pa to grem levo ko se pojavi tisto okno ko je se MAC pa tole in potem dam up.ime in geslo za povezavo, sem prav razumel?

Ja prav si razumel in izbereš PPOE povezavo vneseš up. ime in geslo in probaš!

Drugace pa bi mi lahko razlozil kak se nastima potem modem da se obnasa kot router?

Ni problema

a mi das prosim msn, da mi lazje poves ker tak gre bolj pocasi. Al pa ce mas

kako Ventrillo ali TS da se lahko pogovorno zmeniva.

ti pošljem na ZS pa se bova slišala!

jutri sem dosegljiv okrog 5. ure.

Jaz bom dosegljiv po 17.00h oz 17.30 ko pridem iz službe!

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...

Pozdravljeni vsi skupaj.

Pred petimi dnevi,sem si v Mediamarktu nabavu xbox 360.Nikakor mi ga ne uspe povezati z netom.Ne zazna mi IP naslova.Sem že probal ročno upisat številke in avtomatsko pa ne gre skozi.Imam pa kabelski internet.

A si moram nabavit router al gre tud brez tega.Imam pa tudi direktno povezan xbox z modemom.

Najlepša hvala in LP vsem skupaj.

Link to comment
Pozdravljeni vsi skupaj.

Pred petimi dnevi,sem si v Mediamarktu nabavu xbox 360.Nikakor mi ga ne uspe povezati z netom.Ne zazna mi IP naslova.Sem že probal ročno upisat številke in avtomatsko pa ne gre skozi.Imam pa kabelski internet.

A si moram nabavit router al gre tud brez tega.Imam pa tudi direktno povezan xbox z modemom.

Najlepša hvala in LP vsem skupaj.

Čigav kabelski internet imaš? Pri telemachu je ponavadi tako, da če želiš imeti več naprav povezanih na internet potrebuješ usmerjevalnik (router)!

Če boš imel pa samo Xbox360 na modemu moraš pa sporočit samo MAC adress konzole svojemu ponudniku in bo zadeva delovala.

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Imam problem , noče se mi povezat na xbox live. Nazadnje , ko sem igral se je povezalo brez problema , ko pa sem včeraj probal pa mi ni povezalo enako je danes. Probal sem test povezave , pa vse normalno najde , ip naslov in to , samo na xbox live se ne poveže , v čem je problem?

Link to comment
Imam problem , noče se mi povezat na xbox live. Nazadnje , ko sem igral se je povezalo brez problema , ko pa sem včeraj probal pa mi ni povezalo enako je danes. Probal sem test povezave , pa vse normalno najde , ip naslov in to , samo na xbox live se ne poveže , v čem je problem?

kaj maš mogoče wireless povezavo? jas jo imam in se mi je parkrat zgodilo enako, pa sem resetiral ruter pa je delalo ko švicarska ura

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

ja resetiraj ruter, sem glih predvčeraj klical na volju v čem je problem da se nisem mogel konektat in mi je pol povedal naj izklopim ruter in držim reset tipko na rutorju , nato ga naj prižgem in držim reset tipko dokler neha utripat rdeča lučak na ruterju.

Rezultat te akcije je bil LIVE :car: sem se brez problema takoj konekto na live :beer:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.