Skoči na vsebino

Forza Motorsport 2


policaj

Priporočene objave

policaj: ne vem kaj se razburjaš. Kot sem že napisal, integralki ni možno zamenjati mašine. Lahko samo blok motorja obdelaš (3 opcije). Pri večini drugih vozil je blok možno zamenjati, vendar zatem ni možno nadgrajevati motorja.

ne en sej se ne, sm me je le zanimalo, pa ne za Lancio da se mora menjati mašine, bolj za vse druga vozila, vem da v f1 se je dal pri civicu menjati iz 1,6 v 2,2litra...to je to ja.

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
  • Odgovorov 241
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

poznam tele volančiče:

1.LOGITECH DRIVE FX - RACING WHEEL cca 90eur

2.VOLANTE WIRELESS RACING WHEEL - MICROSOFT cca 130eur

3.RACING WHEEL MC2 cca 80eur

1 najboljši, kaj pa vi?

to sm že v drugi temi oz. polovici reku, ta volan je zakon, nekej so bile cene okoli nekje 75eur+, mislim da ga v at imajo, ali celo kje v slo, malo dvomim!Drugi tedn ga lahko pa jaz dobim, ker dobim novega dobavitelja! :bringiton:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

če si igral gt kdaj je potem to brezvezen spil

sicer rad igram vožnje ampak ta forza je dolgčas

vozš in kupujes skos bolše avte pa gran turismo ma se 1x več avtov tuki jih je 10 enih in istih z drugimi nalepkami na avtih pa še občutek hitrosti je podoben polžu

mogoče se mi zdi zato tko ker sem igral burnout neki časa ampak next gen igre ne bi smele biti take

pjt si nabavt ps1 pa gt2

Posedujem: Crack

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.