Skoči na vsebino

Forza Motorsport 2


policaj

Priporočene objave

  • Odgovorov 241
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Nikol nism maral dirkačin res. Ampak FM2 je pa res zakon. Bi ji dal kr 10/10 oceno. Mam samo še par vprašanj.

1. Kašn avto morš met?

2. Zakaj mi pr nekaterih avtomobilih odnaša zadnji konec k pr norcih?

3. Kako bit zelo zrlo hiter? Ko odpeljem tist zelo hiter krog, ko maš sam tist filing zdej sm bil pa res zelo hiter, pogledam kdo ma to dirko najhitrešji krog in vidim, da je en peljal 8s hitrej od mene mislim wtf? Pa oba avtomobila mata isto točk?

4. A vm tud kdaj špil brejkne, da moraš konzolo resetirat.

Link to comment
Nikol nism maral dirkačin res. Ampak FM2 je pa res zakon. Bi ji dal kr 10/10 oceno. Mam samo še par vprašanj.

1. Kašn avto morš met?

2. Zakaj mi pr nekaterih avtomobilih odnaša zadnji konec k pr norcih?

3. Kako bit zelo zrlo hiter? Ko odpeljem tist zelo hiter krog, ko maš sam tist filing zdej sm bil pa res zelo hiter, pogledam kdo ma to dirko najhitrešji krog in vidim, da je en peljal 8s hitrej od mene mislim wtf? Pa oba avtomobila mata isto točk?

4. A vm tud kdaj špil brejkne, da moraš konzolo resetirat.

1. Relativno vprašanje... al kak bi se temu reklo. Kakšen avto met za kaj?

2. Najbrž zato, ker majo ful moči, pa zadaj pogon. Polek tega, pa da so mogoče še ful lahki, pa TCS ugasnjen, pa ne prideš nikamor.

3. Tisti najboljši po moje porabijo kr precej časa za tak hiter krog. Moreš vedet, da je možnosti za sam tuning in če se na zadevo spoznaš, gre avto precej bolj hitro. Pa če voziš z volanom namesto s kontrolerjem je tud to neka prednost.

4. Špil "brejkne" pač takrat, ko se nič več ne odziva pa slika zamrzne. Največrkat med loading screenom.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 4 meseci ...

Samotarju pa hvala za spodbudo glede na moj "grdi" mail. Zgleda, da se motim in si kar v redu fant.

Dirakti brez poznavanja prog na livu zna biti mukotrpno in boš obupal prej, kot bi spoznal kako dobra je igra v resnici. Najprej spoznaj proge in nato na live. Začneš pri grupi D, da se res naučiš proge potem pa navzgor. So pa nekateri tipi res hudi in ti tudi najbolj tunani avto ne pomaga če nimaš vseh zavojev spiljenih do konca. Jaz nisem ravno talent zato imam komaj rank pro (21) pri 300 urah dirkanja na livu. Največ je Legend (50). Verjetno bi mi malo pomagal volan, ki ga nimam obenem pa bi se moral še kakšen mesec pribajati na njega. Je pa tako, da jaz nažigam Forzo, ker je huda igra. Poleg dirkanja predvsem tunanje in lišpanje avtomobilov. Prodajanje teh in kupovanje drugih itd. Ti priporočam. Do Forze 3 boš natreniran in potem med taglavnimi.

Najboljši način, da prideš do dobrega avta je, da imaš nekaj cekina in potem enega od zmagovalcev, ki redno zmaguje prosiš, da ti ga proda. Večinoma so fantje pripravljeni prodati svoj avto (kopijo). Cene pa se gibljejo od 500.000 navzgor. V primeru, da ti bo kakšen avto od mojih všeč ti ga podarim.

Izbereš si skupino v kateri so pomagala dovoljena in na začetku se izogibaj avtom s pogonom na zadnji kolesi oziroma bodi nežen s plinom iz ovinka.

Forza je zakon !!!

Link to comment

Bassivity

Če te zanima in boš dirkal ti lahko pošljem kakšen tunani avto. Predlagam pa ti, da na začetku izbiraš lažje skupine obenem pa lahko v nastavitvah za igro izklopiš tuning. V tem primeru so igralci glede avtomobilov enakovredni. Lahko pa tudi omejiš število igralcev če se dogovoriš s sebi enakovrednimi. Je pa res, da lahko po lestvici napreduješ le če premaguješ višje rangirane igralce od sebe.

Forza je zakon !!!

Link to comment

Forza je dokaj relistična vožnja zato je za hiter krog potrebno nekaj vaje in dobro tunani avto. Kar pa se tiče predober pa poglej moje razmišljanje zgoraj. Z določenimi fanti (Japonci) dirkamo pri čemer imamo vsi iste avte z enakimi nastavitvami pa so fantje za več sekund na krog boljši od mene. Tukaj je bistvo s čim višjo hitrostjo priti iz ovinka saj lahko nekaj km/h več pomeni 100 m prednost na koncu ravnine.

Fant, ki je dirkal z nama je bil kamikaza. Vendar takšni ne pridejo daleč, ker se jih hitro izloči. Pri dirkanju je zelo pomembno, da voziš pošteno in če ti ne uspe čisto prehitevanje pač pušiš. Moje načelo je, da sem rajši zadnji, kot, da bi koga zrinil iz proge. Ampak vsako načelo se lahko tudi krši.

Forza je zakon !!!

Link to comment
Lahko se zmenimo okrog 18.00, da se dobimo. Odločiti se je potrebno ali bomo dirkali z tunanimi avti ali ne. Za začetnika je sigurno boljše brez tunanih. Lahko pa se dogovorimo, da vam pošljem želeni avto in gremo vsi z istim.

S temle se pa ne strinjam. Za zacetnika je lazji natunan, edin kar je tukaj malce tezje, da najde pac konfiguracijo pravo, drgac so pa natunani avti v vseh pogledih bolši od stock (gume, podvozje, motor itd.) in je z njimi prekleto lazje vozt.

Ravno zato podpiram voznjo z stock avtomobili in brez pomoci, ker tuki imamo vsi iste pogoje in pride res voznja do izraza, ne pa konfiguracija tuninga.

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.