Skoči na vsebino

Age of Conan [MMORPG]


Protek

Priporočene objave

AoC ftw. Ne res ze zlo dolg ta mmorpg zasledujm..pol k sm izvedu da pride na 360tko me je skor kap blo. Pa aja da nben neb pozabu da je monthly fee.(k recimo eni kmetje se pol grejo prtozvt da je to).To je pr vsakm mmoju dobrim.Ta spil po seku use. Aja pa marvel mmo pride tud za xbox :beer: . Sam edin shit je k bo aoc za xboxko mogoce clo en let za PC verzijo prsu :(. No ja bomo vidl.

Sam kaj bi pa najvec sekal bi blo pa to da bi Ragnarok 2 za xbox prsu :P

deletethis.jpg
Link to comment
  • 1 year later...

Na uradnig forumih sm odpr en noobovsk Thread, kjer je kar nekaj informacij.

Jst osebno bom počakal da marca izide, pa da mal opise pregledam, pol bom pa verjetno 100% ubavu to za PC(ker prijatelji nimajo X-boxov) da bomo lahko slupi igral.

http://forums.ageofconan.com/showthread ... ost1283069

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Jz sem povsem shypan za tale špil. Ubistvu mi je tole poleg GTA IV še edina stvar, ki jo hočem preigrat in potem da zaključim geek kariero, ker ostalo je itak vse že stokrat viden šoder.

Fora je, da sem pravkar na GT gledal movie kako si bodo lahko večji, dobro organizirani klani, ki bodo seveda sposobni nabrat praktično infinite resorsov, postavili dobesedno celotno mesto, z utrdbo, 10 metrskim obzidjem in stolpi ter vsemi potrebnimi komunalnimi/komercialnimi/vojaškimi/bivanjskimi/prostitucijskimi objekti.

Poleg tega combat system zgleda ubijalsko saj bo fajtanje skoraj arkadno in močnejši/higher lvl kot boš, boš lahko dobesedno delal štalo z vedno večjimi komboti in bo pomemben tud skill kako pridet do dobrih udarcev.

Če zraven prištejem dober slovenski community na Lajvu, easy voice chat, igranje iz kavča na LCDju, pošiljanje Relixa kot kurtizano vohunit v mesta ostalih klanov, fajtanje na mountih in deep system profesij dobimo res epsko zadevo.

Skrbi me samo, da ne bom mogel čakati do izzida 360' verzije in bom moral nažalost izvozit mojo žensko v Rusijo, da bom lahk nabavil sposoben PC in se tolkel po glavi ob igranju z špeglarskimi in debeluharskimi pcjaši. :(

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.