Skoči na vsebino

[X360] CoD3 klan!


ScarFace

Priporočene objave

TOrej, ob danasnjem naziganju GoW-a je beseda nanesla na CoD3 in nastalo je veliko zanimanje za ustanovitev klana. Pogledal sem na cb in tam ni nic za konzole. Omenili so mi nek gaming battle al nekak tako ampak nisem nasel prave strani, tak da prosim naj pogleda kdo drug. No, vglavnem, zainteresirani se prijavite tukaj in ce bomo nasli kje kaksno lestvico za CoD3 se bomo prijavli ce ne, pa na konc koncev da vsaj malo obudimo to zadevo pri nas :beer: .

Za zdaj smo 100% not/za

jaz - Brazgotinec

NinjaKlan

MlakySlo

...

Link to comment

Tako, klan je ze prijavlen na CoD3 Europe ladderju in v prihodnje bomo se na GoW ladder sli, ker imamo talentirane igralce :D. Tako da Xfr3ak in ostali prijavite se na www.gamebattles.com in potem vas bo Mlaky (lider) dodal in potem se bomo ze ko bomo online zmenli za ware in podobno.

Uuu, super, to sem cakal, da bo zacelo bit vse skup zanimivo :rock:

Ok, zadeva se je ta, ko se prijavite, napisite sem post z vasim nickom, da vas lahko dodama in pa preberite si PRAVILA kako potekajo wari, tako da boste vedli ko bo slo zares. Ko boste se prijavli je kot ponavadi narejeno, da ne smete igrati prvih 12 ur nobenga wara, tak da v nedeljo ce nas bo zadost bomo lahko prvic sprobali.

P.S smo ze na GoW ladderju oz. smo se unranked, tako da cimprej en war da pridemo med najboljse.

imamo ze tud svoj mini website : D

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.