Skoči na vsebino

Iščem nekoga, ki bi mi vgradil wiikey??


RebelYELL

Priporočene objave

pozdrav,

sem novinec tukaj. rabim pomoč. iz italije sem naročil wiikey in ga že dobil. imam pa težavo pri lotanju, ker je vse skupaj tako majhno, da mi ne uspe pravilno zvezat kontaktov. :doh:

če je kdo tukaj, da bi mi zadevo zlotal skupaj (seveda ne zastonj), se priporočam za informacijo. po možnosti v LJ.

pošljite mi mejl na sch@email.si

tnx tnx in lepo se imejte!!!! :bowdown:

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
Velenje mi je predaleč.

No sej v končni fazi če res ne bom našel nikoga bom pa sam previdno spajkal zadevo, opremo že mam :D samo izkušenj nimam :D heh

LP, pDOC

za tistih 15 dni garancije dat 45€ je preveč tist v velenju ti nardi za 20€ plus lahko mu pošlješ konzolo če želiš pa ti jo potem on pošlje nazaj, na konzoli pa resno nerabiš nič narihtavlat, čip not pa dela.

Link to comment

Ja 45 EUR za 30-40min dela je 100% preveč.

Pa tudi "pošiljanja" konzole preko pošte ni preveč pametno :D ker vem kako ravnajo z paketi in podobno tako, da moraš vzeti hitro pošto oz. kaki drug door to door servis kateri pa košta ravno tkoliko kakor, da bi pri playgamebiz plačal vgradnjo :D tako da bom vrjetno, kar sam zlotal skupaj (še čakam čip).

LP, pDOC

nintendowiiownerdh7.png

playstatiozxvk.png

1442orxn.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.