Skoči na vsebino

Formula F1


Priporočene objave

  • Odgovorov 194
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

dirka prvi štirje

1:l-hamilton

2:k- raikkonen

3:n-heidfeld

4:f-alonso

-------------------

13:f-massa

-------------------

mclarn ni dobil točk za konstruktorski del ker se alonso ni primerno obnašal na stezi in ker je na kvalifikacijah uviral hamiltona med svojim zadnjim hitrim krogom :beer:

-----------------------------------------------------------------------------------

naslednja dirka je v turčiji za veliko nagrado carigrada :rock: upam da bo massa imel kaj boljši dan kot na madžarskem :bowdown:

sig-4-si-2-sispeed_479.gif
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

no ob 14:30 bo krog za ugrevanje o 14:35 (približno)bo štart.sedaj je bolje da gledamo formulo 1 ker alonso zaostaja za hamiltonom za pičle 3 točke.sej vem da bi vsak raje privoščil zmago hamiltonu kot pa alonsu ampak če bo alonso svetovni prvak se bo kar veliko ljudi kar zjokalo.takole :crybaby: alonso je :crazy: .

sig-4-si-2-sispeed_479.gif
Link to comment

DIRT, vsaj eno vejico ti je uspelo prilimat. Ja bravo, in hvala za novičko. ;) A mislite, da bodo Indijke stale kot ""pit girls" ? :love:

Še ena novička:

Hamilton razočaran nad Alonsom

Objavil Boštjan Dolinar | ponedeljek, 17. september 2007

McLarenov voznik Lewis Hamilton ni bil ničkaj vesel nad potezo Fernanda Alonsa v prvem ovinku, takoj po štartu dirke. V ovinek La Source sta prišla kolo ob kolesu. Ker je Alonso "branil" svoj položaj je tako Lewisa izrinil s steze, ki je bil pred vstopom v ovinek na zunanji strani.

Po dirki je Hamilton povedal novinarjem: "Ta poteza se mi ne zdi poštena. Prostora je bilo dovolj za oba tako, da bi oba lahko normalno prevozila prvi ovinek. Takšno dejanje naredi nekdo, ki se venomer pritožuje nad nešportnimi potezami enega in drugega. K sreči je izletna cona tukaj dovolj velika, da sem se uspel rešiti in sem tako lahko nadaljeval dirko."

vir: http://www.poleposition.si/index.php?sport=f1

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

danes 5 oktobra preizkujejo primer lewis hamilton,mark webber in adrian suttil po današnjih informacijah je lewis hamilton bil kriv da sta se zaletela suttil in webber ker je hamilton čudno vozil za varnostnim avtom in ga enkrat tudi prehitel (ker mu niso prijele bremze)sedaj če ugotovijo da je res da se je hamilton grdo obnašal na stezi dobijo kazen če se pa reši in ne bo nič posebnega bo vse enako.to bo rešilo sodišče.

moje mnenje:mark webber ima prav da se je hamilton grdo obnašal na cesti in da je naredil on nesrečo med njemu in suttilom.ker sem dirko tudi sam gledal od začetka pa do konca.

a ko se je suttil lagav da je mark webber to naredil za na lašč.

mark webber je na koncu formule rekel da bi lahko prišel morda tudi do zmage.a ko semu je suttil zaletel.

še lewis hamilton pa je rekel da je vse videl ko se mu je suttil zaletev v avto marka webbra.

nove novice danes bo prvi prosti trening na satelitski ker so kitajci zrihtali program na satelitski televiziji.

po dirki v fudžiju ima najbolj prav mark webber,potem lewis hamilton a ko se je suttil lagav.suttil :a_a:

sig-4-si-2-sispeed_479.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.