Skoči na vsebino

Pomoč pri nabavi?


policaj

Priporočene objave

hmm mogoče se bo malo (čudno) prebralo moj post, me pa zanima, ker tudi sam ne vem, kateri kabli za ps3 bi se prodajali, če mi le lahko pomagate, ke rmoram vzeti večjo količino, ne bi pa rad da mi dolgo stojijo doma:

kateri dodatek za ps3 bi bil najbolje potrebn (ali celo noben)?

1.

SL-4404-SBK

Component Cable for PS3

SL-4404-SBK_1.jpg

2.

SL-4412-SBK

Scart RGB Cable for PSŽ3

SL-4412-SBK_1.jpg

3.SL-4415-SBK

High End HDMI Cable for PSŽ3

sl-4415-sbk_1.jpg

še enkrat zelo hvala na kakršnikoli pomoči!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Jaz bi izbral nekje dva in sicer komponentnega in hdmi!

Utemeljitev: večina ima še stare TV-je zato jim bo komponenten dovol, lahko dodajo scart adapter, kjer je to potrebno! Za tiste ki si pa lastijo HDTV in nimajo HDMI priključka bo prišel prav komponenten za tiste, ki si lastijo HDTV z HDMI priključkom pa HDMI kabel! Moje skromno mnenje!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ce pogledas malo prakticno, HDMI kabl dobis v vsakem bigbangu, ki ga ima vsakdo sorazmerno blizu. Ker smo igralci neucakane narave, bi verjetno raje sli kupit kabel 5 km dlje, samo da bi lahko uzivali v kvalitetni sliki. Bi pa pozdravil, ce bi ga vkljucil v kak bundle s PS3 za nizjo ceno.

Komponentni kabli so po drugi strani redki kot diamanti po nasih trgovinah in delujejo tudi na PS2, a menda ne pustijo gledanja DVDjev in Bluray filmov. Slednjo pomanjkljivost ima tudi RGB kabl.

RGB kabl je sicer potreben za vse tiste, ki imajo se vedno televizor standradne resolucije, a ima pomanjkljivost, da ne mores preko njega gledati DVDjev, ker te po porocanju kupcev pozdravi zelena grenkoba.

V bistvu ti nisem odgovoril prav nic. Poleg tega upostevaj, da niti nimam PS3.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.