Skoči na vsebino

REMOVE MOD namesto BAN-a Konzole


KazajumSLO

Priporočene objave

Tisti, ki ste imeli moddane konzole, ste verjetno sami ugotovili, da vam je update v začetku junija iz konzol pobrisal mod. Nekateri pravijo, oz tudi v goblinu so mi povedali, da naj bi bila to nova taktika Microsoft-a, ki so jo ubrali po po predhodnih večletnih "ban wave-ih". Zanima me če je po tem update-u, že kdo ponovno moddal konzolo, in ali se je mod obdržal ali pa ga je novi XBL update zopet izničil.

LP Kazajum

Link to comment

Sicer ne vem kaj se zdaj na tem področju dogaja, ampak lahko so (ste) srečni tisti, ki so jim namesto bana samo zbrisali ta mod. Kako leto pa pol nazaj nas je moglo kr precej kupit nove konzole ker smo fasali ban, tako da se mi ta nov ukrep sploh ne zdi hud. Je pa po eni strani mogoče celo bolj pravičen.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Sicer ne vem kaj se zdaj na tem področju dogaja, ampak lahko so (ste) srečni tisti, ki so jim namesto bana samo zbrisali ta mod. Kako leto pa pol nazaj nas je moglo kr precej kupit nove konzole ker smo fasali ban, tako da se mi ta nov ukrep sploh ne zdi hud. Je pa po eni strani mogoče celo bolj pravičen.

Moja zdajšnja je že 3ja xbox konzola, ki jo imam v lasti; tako da poznam občutke ob prejetem ban-u :D Iz same radovednosti me zanima namreč, ker premišljujem če bi stvar pustil tako kot je in "prešaltal" nazaj na originale; ali je bil to pač 1 sam update in imamo spet mir za nekaj časa.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.