Skoči na vsebino

NOVI DEMOTI


SANDOS

Priporočene objave

Vem da je blo napovedan za 30.8 par demotov in se nekaj ne vem tocno kaj uglavnem sm su gledat na us store zvecer pa ni blo nc nouga nasledn dan pa so bli demoti samo so bli kr eni (all pro footbal..). Zato vem, ker sm caku na skate demo in ga ni bilo prav tako kot strenhold. Bila sta prestavljena.

Upajmo, da bo danes ali jutri prisle na us store tiste stvari ki morejo in da nebodo kaksnih stvari prestavljali. :petting:

aljazzSLO.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 204
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Strangehold demo je norišnca. Tut zgodba ni slaba, sam ne predstavljam si ta plot špilat ure i ure.... mal zna zadeva zamorit (no bomo vidl) razn, če bojo presenetl z kakšnimi svežimi muvi ??? Je pa inuvativna scena in, če bi jo zmešal še z kkšnim drugim žanrom bi stvar sekala za popizdit :cool:. Špil k bom k me bo useku po žepu!!

Link to comment

Nevem kakšna bo letos oziroma neXgen Fifa, ampak po mojem mnenju (vsaj do zdaj) daleč od PESA!! Mogoče je pa res, da je bolj zabavna k Pes, se mal več dogaja, ker pri Pesu sem naštetokrat z ekipo spodnjedupleških hendikapirancev VS Englandom igral 0:0 :headscratch:

Ne me napačno razumet, hotu sem povedat, da če todi je bil nasprotnik VELIKO slabši sem si švic z jajc brisu :P , Pri pesu mi je vedno bila všeč fizika in pofukana zajebanost k mi je naredila velik sivih las, sploh v multiplejerju npr. SLO:ENG 3:0, kar se sliši odlično sam ne, če jst špilam z ENG???? K pa enkrat obvladaš proste strele, katerih nikoli NE, si pa na kojnu :beer: ,

P.S. Skate naj bi izšel 14 oz. 20 v EU? A to drži? Al samo za EX-arje? Vedno sem bil pristaš TH sam tale project8, kot moj prvi špil na PS3-ju, me je mal razočaru...igra je....ista. Je pa res, da mnogi kurcate '' ZABI ŽEBEL'' Jaz sem pri tem neskončno uživu!!!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.