Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

jst...

ne, resne ženske še nimam!

Drgač pa, Forza Motorsport 2 sm zdj ubavu tko da sm se učeri tistga naigrov pa se mi pol ni dal več.

Bom donc gor, sam ka mam bl nerazumavojče starše.

Fajn bi blo če bi se vsi dobil pa kkšno gasilsko sliko naredl v CoD4 !

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
ja vem za crknit , ko si pa gor pa ti igraš FORZO 2 :doh:

:lol::lol:

M16 for ever ;) ni boljše izbire

Se če kj druzga igram me ti kr povab,

Razn če igram kkšn single player pa so čekpointi dost na redko :)

Drgač pa ja sm pogruntal;

AK-47 pa MP44 so v PC verziji dost cool ker maš večjo kotrolo nad premikanjem pa te scene, bom spet probal z M16 igrat k že doug nism :D

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ej Samotar M16 je itak popolnoma premocno orozje ampak ga sploh nocem vec uporabljat ker ga ponavad sam tisti mulčki, ker z njim ubijat je res no aim and no brain.

Je pa res da za TDM kar vi igrate ustreza cist druga paleta orozij in modofikacij kot pa za S&D, kjer so jako vazni dusilci itd.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Ej Samotar M16 je itak popolnoma premocno orozje ampak ga sploh nocem vec uporabljat ker ga ponavad sam tisti mulčki, ker z njim ubijat je res no aim and no brain.

Je pa res da za TDM kar vi igrate ustreza cist druga paleta orozij in modofikacij kot pa za S&D, kjer so jako vazni dusilci itd.

:x no brain :x

kdaj je fešta 26 im gona kick your ass ninja :eviltongue:

ps:ninđa se sam zezam :D sam te bom res nabil s :beer:

Xbox

Link to comment
Ej Samotar M16 je itak popolnoma premocno orozje ampak ga sploh nocem vec uporabljat ker ga ponavad sam tisti mulčki, ker z njim ubijat je res no aim and no brain.

Je pa res da za TDM kar vi igrate ustreza cist druga paleta orozij in modofikacij kot pa za S&D, kjer so jako vazni dusilci itd.

:x no brain :x

kdaj je fešta 26 im gona kick your ass ninja :eviltongue:

ps:ninđa se sam zezam :D sam te bom res nabil s :beer:

jaz bom sodnik komisija da nebota kaj mimo vlivala.joj ninja tiboš pa zgleda najbolj tepen z :beer: pa še z zzrjem boš mogel pi pa še v enem postu sem zasledil...joj :petting: saj jaz sem nekaj malega z medicino pa te bomo sproti pumpali. ja ninja r6v2 je zakon sam še multi moram malo naštudirat. :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

rabim nasvet. vceraj sem igral in prisel iz 3 stopnje 3 prestiža na 10 ,uredil orožje že dobil na m16 in ak47 rdečo piko potem mi nekaj vse zašteka kao da nimam povezave . grem na testiranje povezave vse dela. ugasnem in potem padem iz 10 stopnje na 6. vse kaj sem si na orožju naredil otišlo u k..dobro požrem tisto igram naprej ,priguram do 17 stopnje oz čina. danes prižgem začne in mi štarta spet na 15 namesto na 17. ugasnem zadevo in si mislim naj gre vse u ku...je že mel gdo kaj takega naj mi prosim pove. box mam nov, hd sem samo prestavo ,mislim da to nima veze z boxom ,ali? je to krivda s strani livea? fuck sem jezen :x :crybaby:

dprulles.gif
Link to comment
to se zelo čudno sliši in sigurno nima veze s tvojim boxom ali HDDjem. Če se res dogaja, potem ga LIVE ali strezniki CODa (ki registrirajo čine in ostalo statistiko) biksajo na veliko.

pa za to se plačuje.pa jaz ko se stežka prebijam s časom in ne glih na lahko nabijam točke...glih jaz?fuck sem jezen ..

dprulles.gif
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.