Skoči na vsebino

Ghost Recon Future Soldier


Priporočene objave

Mogoče sem slepa, ampak ne najdem teme za to igro.

V glavnem...končala sem single player in igra mi je zelo všeč. Sedaj sem začela pa z mp in bila včeraj ornk jezna. Streljam tipa v glavo ali pa izpraznim cel šaržer in potem on mene z enim metkom ubije?!?:banghead: Če pa sem že koga ubila, so se točke ful pozno pokazale.

Ali jo kdo tukaj igra, da bi skupaj igrali in bi me malo naučili kakšne trike. Sem za team play in ne tečem kot kura po mapi, ampak grem za igralci do "objective".

Res je, da sem včasih malo bolj počasna s "triggerjem". Vidim sovražnika in včasih malo zamujam s streljanjem, ali pa postanem malo panična in panično streljam, namesto da pri prej "zoomirala" :blush: Mislim, da se z malo vaje da to odpraviti...upam.

mistress3riple.png

Link to comment

mi res noben noče pomagat pri igranju? :( saj vem, da strokovnjaki ne marate igrati z rookies, vendar vseeno

ok, potem pa tisti, ki igrate....pri inženirju, kaj je boljše izbrati UAV ali Field computer? sem izbrala UAV pa se mi zdi, da sem se spet zaj*

pa še to...ko prideš do lvl50 in imaš na izbriro orožje iz drugega class-a. ali lahko resničo izbereš katero koli orožje, pa čeprav ga v tistem class-u še nisi odklenil?

kateri je boljši class: engineer ali rifleman?

Urejano od mistress3riple

mistress3riple.png

Link to comment

zgleda da imaš probleme s povezavo. Včasih pride tak server da mal lagira. Drgač pa za enginerja ne vem ker sem igral do zdaj le riflemana in scouta. Riflemana sm priš do 50 zdj pa še scout. Glede uav folk pravi da je bolje field computer ko pa prideš do lv 50 se ti naredi nov karakter iste klase in greš pri njem od znova igrat in si lohk odkleneš druga orožja kot pa si si prvič.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Za začetnika je najboljši rifleman. Večina časa je boljše bit v coverju, predvsem delaj na zasedah in hitrih napadih, začetniku pogosto umirajo, ker skačejo sredi mape, saj jih je večina pod vplivom girsov. Moj live acc je sloguerilla90, da se ne bomo iskali. Sicer ne grizemo, tako da kar invajtaj.

Urejano od Raptor90
Link to comment

sva se glih včeraj z raptorjem spraševala, če bi šli mi trije.

drugače pa...raptor hvala za včeraj. pri eni igri sem imela celo več kill kot death, kar se mi še ni zgodilo. :rock: potem, ko si šel sem bila v enem team, kjer ljudje niso vedeli, kaj je team work. sem bila sama na objective oni pa po mapi skakali. da ne omenjam, da sem padla zraven enega in on me gleda, namesto da bi me oživel. :eye:

še nekaj...je pametno imeti silencer na puški ali je boljše compensator? ker mene tako ali tako hitro ubijejo in je vseeno ali me slišijo :D

trenutno imam puški ACR in AK200 in takšne nastavitve:

long barrer

under-gassed

extended magazine

silencer

magnified HWS

aiming laser

fixed stock

match trigger

angled foregrip (prej sem imela bipod)

Urejano od mistress3riple

mistress3riple.png

Link to comment
sva se glih včeraj z raptorjem spraševala, če bi šli mi trije.

drugače pa...raptor hvala za včeraj. pri eni igri sem imela celo več kill kot death, kar se mi še ni zgodilo. :rock: potem, ko si šel sem bila v enem team, kjer ljudje niso vedeli, kaj je team work. sem bila sama na objective oni pa po mapi skakali. da ne omenjam, da sem padla zraven enega in on me gleda, namesto da bi me oživel. :eye:

še nekaj...je pametno imeti silencer na puški ali je boljše compensator? ker mene tako ali tako hitro ubijejo in je vseeno ali me slišijo :D

trenutno imam puški ACR in AK200 in takšne nastavitve:

long barrer

under-gassed

extended magazine

silencer

magnified HWS

aiming laser

fixed stock

match trigger

angled foregrip (prej sem imela bipod)

silencer za moje pojme dokaj neuporaben. Nihče ne gleda mape če smo iskreni. Muzzle imam compensator za boljši control. Za gas system sem navadno standard ker under gassed izubi preveč na moči razn za acr imam absolutno over-gasses ker ima neverjetno kontrolo puška in je zakon če imaš velik rpm saj njen damage ni preveč dobr

Gapi x3.jpg

Link to comment

Za gas system glej pri vsaki puški RPM (rate of fire) oz . hitrost streljanja, če ima nizek RPM in spodoben damage ter control, potem se splača vzeti over gasses za večji RPM (je kar pomembno da v sovraga sprožiš čim več nabojev v krajšem času), pri večjih RPM nad 1000, se splača vzeti under gasses, da pridobiš na večji kontroli in natančnosti.

Silencer je nekoristen. Laser je koristen, da iz svoje perspektive vidiš kam dejansko meriš z likom (križec je za tebe) , pri stenah in kritju se rado zgodi, da meriš v sovraga , lik pa z orožjem v steno... Najbolj se obnese bipod foregrip , ima obe funkciji pa še večjo kontrolo ima.

Link to comment

grfs bom mel čez kaki dober tedn, pa sem razmišlau da bi blo ful fajn met nekoga, kr je igra (vrjetno) ful vezana na komunikacijo... Tak da bi blo fajn če bi še te skup špilali pa bi lahko še coop (če bi nas pol blo ravno 4) :D Moj gamertag je:

BangBidiBOOM tak da kr invajtajte :D

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.