Skoči na vsebino

50. Battlefield 4 nagradna igra - FACEBOOK


Bessie

Priporočene objave

Ti boš medic, ti support...ok naj bosta dva, enega snajperja rabimo, pa dva tankista, vsaj en naj bo inžinirc...čak pa zrak bo treba tudi pokrit... kolk jih imamo na razpolago?

U fak a tolk, to bo pa gneča na kvadrat :headscratch:

Ok še enkrat štiri medice...

:?!? Stari jaz bom pir!

:o Dej ne seri zdaj gre ZARES!:tired:

:troll:!?Lej ne politike zraven mešat!

Mmmmmmmmmmmm AAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :banghead:

post-101-144771038486_thumb.jpg

Dej nič, dost je!

Ena nagradna, da se zberemo in ker je 50. ne bomo dali samo enega špila ampak tri!

Torej na voljo so vam:

2 še 1xBattlefield 4 za PS3 oddano

1xBattlefield 4 za X360 oddano

post-101-144771038491_thumb.jpg

Pravila: jih ni, vse kar moraš biti je, da si uporabnik KSi strani in/ali všečkaš KSi facebook.

Izbor bo narejen naključno in je odvisen od Konzijevega razpoloženja!

Priporočilo: komentirajte, všečkajte, delite z drugimi... posebej bodo v oči padli opisi vaših dogodivščin v igrah!

Nagrajenec bo naznanjen, ko si bo to prislužil!

KSi FTW!

Igre donira Colby d.o.o. , ki v svoji trgovini zbira tudi že prednaročila! (klik za naročilo)

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Evo najprej bomo podelili igro za Xbox 360!

post-101-144771038569_thumb.jpg

Igro dobi...dobi...KSi uporabnik:

mjugen

Čestitke, javi se Oziju ali moji malenkosti na ZS da se dogovorimo za podrobnosti.

(še obrazložitev glede izbora nagrajenca:

eno od priporočil je:posebej bodo v oči padli opisi vaših dogodivščin v igrah!

No ker na forum niti ni bilo kakih posebnih opisov dogodivščin sem se spomnil da je mjugen na ČajankiTM zelo nazorno razlagal svoje dogodivščine v BF3, žal jih neprisotni niste mogli slišati, so pa zelo zabavne in "sočne" karkoli že to pomeni in jih je v tipkano besedo težko spraviti oz. so v živo dosti bolj zabavne, morda nas pa zdaj še na forumu razveseli s kašno anekdoto, epom... :cool:)

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

post-101-144771038935_thumb.jpg

Naslednji nagrajenec, ki dobi BF4 za PS3 je...

matej1990

Čestitke, javi Oziju oz. meni na ZS o tem kako in kaj!

(pa še obrazložite: a je sploh potrebno! Če pogledate po forumu boste hitro ugotovili, da je matej1990 eden tistih, ki med vsemi uporabniki daje nekaj več od sebe, ko je dalal svoj prvi resni opis za TLoU mu je crknila PS3, pa je jokal? Ne šel je kupil novo in v rekordnem času igro preigral in spisal enega daljših opisov na KSi. Tako, da če že kaj potem moramo vsaj sem pa tja nagraditi take pridneže! Mimogrede, kdor še ne ve, vse delo, ki se opravlja na KSi je brezplačno in v čast in slavo tistih, ki kaj dajo od sebe. Donacije se porabijo ali za nagrade ali za plačilo hostinga in programsek opreme, ki je potrebna da Ksi stoji tako kot stoji.)

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Ekola takole še nagrajenka za zadnji BF4 za PS3.

post-101-144771039248_thumb.jpg

Priznam malo smo zamočili s foro K/D razmerjem, ampak OK.

Tista (odločitev je bila, da igro tokrat podarimo bojevnici z najboljšim K/D razmerjem v BF3 in to tudi pokaže v svojem BF profilu), ki dobi PS4 je FB všečica:

Mateja (Morkee)

njen že skoraj neverjeten K/D je 2,45, poslal nam je tudi posnetek zaslona njenega BF profila, med drugim pa je tudi ena bolj dejavnih konzolačic na KSi!

Javi se Oziju oz. meni na ZS da se zmenimo za podrobnosti, prosim pa te še za link do BF profila, za primer, če bi bili kakšni dvomi!

Čestike!

BessieSABU.png

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.