Skoči na vsebino

NBA 2K14


Priporočene objave

Špil je super, samo me pa jezi, ker se mi je naredil offline save myPlayer (okol božiča so mel probleme s strežniki) s katerim sem preigral celotno sezono, v online mi uporablja pa online playerja, ki je brez statsov :S. Pa fajn si je dat na smartphone app za daily VC (povprečje neki čez 1k dnevno + stave)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Eto po enem tednu igranja je igra top of the top. Kej igrate mygm? Jest igram z indiano...prvic odkar igram nba2k serijo. Zaenkrat imam 11-2 v sezoni. Vceraj sem imel napeto tekmo proti bobcatsom :)) 4 sekunde do konca rezultat za njih 101-100 in mi je ratal z paul george polagati v zadnji stotinki :) huh res zanimivo. Myplayer igram pa za philidelphijo in se še lovim. :) za online ce bo hotu nej ker sporoci. :) sem pa probal park...to je pa bedarija cista...nobeden ne podaja samo soliranje. :(

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Me zanima ce ma kdo iste probleme k jest? Vsake tok casa mi ps4 noce zagnati igre?? No pridem do prvih dveh screenov potem pa crnina in konec. Danes mi je pa error napisal in je nisem mogel zagnat...:( fuck off pa digitalne verzije

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Možno, da so ravno včeraj imeli kakšen maintance :D

Jaz načeloma nimam problemov z igro. Občasno se pojavljajo kakšni hroščki vendar užitek ob igranju pretehta v prid igre :)

Moti me le odstonost pogovorov s svojim gm-om v my career modu, posledično nimaš možnosti postat free agent in se s potencialnimi delodajalci pogajat o primerni vsoti na pogodbi...

PSN - AleksHO

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.