Skoči na vsebino

INFO BF4


Case

Priporočene objave

:headscratch:KAJ NAPISAT ?!...STE PREKLETO DOBRI:punch:, SOIGRALCI , PRIJATELJI , DRUŽBA, KJER NI HINAVŠČINE:plan:... EKIPA , KI DIHA , ŽIVI , IN SE RAZVIJA :applause:.........HVALA ZA LEPE TRENUTKE V LETU 2013:beer:... BAR rola:rock:.............prihaja 2014............. GOOD LUCK ... vsem... Pa3k... ma vas rad:jaw-dropping:

V pričakovanju PS4......bo bf4 še boljši ...vsaj tako pravijo :D ......kaj to pomeni za nas ? še več druženja , zabave , smeha , jeze , laga , debat..... vsekakor pa DELA... Usklajevanje ljudi po squadih za KW-klan war...ki bodo tokrat prekleto zanimivi......se že veselimo novih dogodivščin :)....

Hvala KSi za tale prostor na vaši fenomenalni strani..... v imenu vseh članov BAR.....srečno ter uspehov polno NOVO LETO 2014....:rock:

:rock:ALL REBELS

Link to comment

:D ...jap...hmmm.... vztrajni se temu reče...ne obupamo, kot nekateri.... ;) .... me res zanima :o kako bo na ps4 ...kakšen :punch: klan war.... po izkušnjah sodeč :headscratch:....bo... :jaw-dropping: hard ... igra je čist nekaj drugega , kot to nabijanje , ki ga zdaj igramo :fiufiu: .... Žiga , ti že to itak poznaš :hihi....

Bo zanimivo.... saj boste videli :lol

:rock:ALL REBELS

Link to comment

Jaz igram večinoma popoldne, ob večerih pa bolj ne ker je moja pred tvjem. Zadnie čase sem igral hardcore, drugače mi je pa vseeno kateri server je normal ali hardcore. Najbolj se mi dopade parcel storm pa tisti bojni čoln :-) milina. China rising mape sem pa samo enkrat igral in jih še ne poznam najbolj.

Sent from my HTC One

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.