Skoči na vsebino

hinavski wii


Rox

Priporočene objave

jaz predvidevam da zarad kasnga ventilatorcka not !

ventilatorčka v napajalniku :headscratch:

ja , kaj se nikol nisi vidu ventilatorja v napajalnikih (prenosni racunalniki, ps3, xbox 360 ,... mozno da je tut v wii-ju sam nevem !)[/quote:ts1bg8hr]

napajalnik je zaprta škatlica kaj bo te ventilator not

wii_forum2c.jpg
Link to comment

prijem tja me že glejajo koda sem lopov in sem reko onemu da sem bral na netu da to ni vredi da brni pa tak pa sma probala priiklopla pa je vido da res brni pa je šal še po drugegi napajlnik in je še oni brnel tak da nisem mogo več nič ker so rekli da je normalno

:no_no:

wii_forum2c.jpg
Link to comment

če rečejo da je vse ok pol počaki da ti crkne, pa ga nesi nazaj pa mu ga vrzi v glavo da bo mu glava mal brnela prokleti nesposobn bb še mal bl podrobn se mu neda pogledat... js bi na tvojm mestu wii nabijal do konca neki dni, pol bi pa pogledu če še brni, kajti to mora bit neki narobe sigurn, če pa ni pol pa uživi :beer:

Link to comment
če rečejo da je vse ok pol počaki da ti crkne, pa ga nesi nazaj pa mu ga vrzi v glavo da bo mu glava mal brnela prokleti nesposobn bb še mal bl podrobn se mu neda pogledat... js bi na tvojm mestu wii nabijal do konca neki dni, pol bi pa pogledu če še brni, kajti to mora bit neki narobe sigurn, če pa ni pol pa uživi :beer:

ja druga mi tak ne preostane skoraj več

samo toti bb ludi so pa res malo :crazy: kuj nekaj ti tam dajo samo da se te znebijo pa nemorš verjet kak skup držijo

sem skoraj enga pregovoril za novi napajalnik pa prije en drugi pa reče nene to je vse normalno pa ok(češ jaz sem majstor jaz vem) :crazy:

sem lahko še samo reko

ko crkne se vrnem :bringiton:

wii_forum2c.jpg
Link to comment

Ne bo crknu, vse kar je narobe je, da je verjetno slabo narejen in zato brni, ko ni pod obremenitvijo, men se to dogaja pri TV-ju, fotru se to dogaja pri DVD-ju, kolegu se to dogaja pri telefonu, pač kitajska roba, na vsak način pa, če nisi zadovoljen z izdelkom ga lahko vrneš in zahtevaš denar nazaj in ga greš iskat v mulerja ;) , aja pa če si še mulc reč fotru naj nese nazaj, da ga bodo resno jemal.

BessieSABU.png

Link to comment

Ma ja, ne se sekirat, če bo šel rakom žvižgat, bo šel hmal, če ne pa najverjetneje sploh ne. Tako da, dokler je garancija se ne sekirat. Pri meni je bilo isto, polnilec od nokie je brnel in je šel v roku enega meseca rakom žvižgat, drugi (transformator), v radio budilki pa brni kot pri norcih pa ta še vedno dela po ne vem koliko letih. Je pa moteče, to pa ja.

Škrt roba ja. Na žalost. Kvaliteta se plača, prišpara se pa največ na račun kvalitete.

P.S.: Aja, ne vem sicer kako zgleda ta napajač, samo... Jaz sem tak problem ponavadi rešil z enim težkim bakrenim blokom in silikonsko podložko. Napajalnik stisneš med dve plasti bakra, na spodnjo nalimaš silikonske (kar se da mehke) podložke in to je to. V bistvu narediš en sendvič, kjer namesto kruha uporabiš baker, namesto salame napajalnik in namesto krožnika silikonske podložke. Zadeva se hladi, je bolj ognjevarna pa še vibracije se zadušijo na ta način.

Najboljše je pa absolutno to, da pač vse skupaj izklopiš iz napajanja ko nehaš igrat zadevo oz. greš spat.

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.