Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

c'mon, just think about it...

Na začetku si en ruki s tremi srčki, torej brez izkušenj in se prestrašš, torej odnehaš prej kot pol k si veteran ( k maš 15-20 srčkov)

Definitivno to ni zdravje, ker če bi bilo, potem k bi padu iz klifa bi avtomatsko umru. In logično se mi zdei, da bolj k sovragi tolčejo po teb, bolj ti pada samozavest. In včasih k imaš polno življen lahko strelaš razne beame iz meča, tle pr TP narediš great spean, kar samo potrjuje mojo teorijo. Namreč k si na polno s pogumom si tudi od njega malo pijan in misliš, da lahko počneš vsemogoče stvari. No ja, predstavlejte si kar čte, jaz si te srčke defineram po svoje.

EDIT:

Ravno sem končal to Zeldo, občutki so fantastični. To je definitivno druga zelda takoj po ALttP.

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Če res nameravaš preigrati vse Zelde dodaj spisku še Legend of Zelda & Adventure of Link (NES), A Link To The Past (SNES), Link's Awakening (GB), Oracle of Seasons/Ages (GBC), Four Swords (multiplayer del ALTTP za GBA), Four Swords Adventures (GC) in The Minish Cap (GBA) :)

Pomoje ti bo od vseh najbolj všeč Twilight Princess, btw.

Link to comment
Oh Zelda :TP :car: zdaj imam komaj 5 ur igranja pa mi je noro dober špil .

Sem danes do 2 zjutraj igral sploh nisem mogel stran ! :tard:

Kolko pa je dolg celoten špil, da ste ga končali ?

ker vmes nisem imel veliko časa in sem od decembra naredil relativno malo gameplaya sem zdajle na 33 urah pa še malo čez ;) do konca pa imam verjetno še okoli 10 ur pomoje :)

Link to comment

Imam podoben problem, je pa res da pustim igro kak teden pri miru, potem pa, ko je spet zaženem ne morem nehati pozno v noč, trenutno sem prilezel ven iz tistega gredu, kjer se furaš po tračnicah, najbolj me moti nepotrebno nategovanje oz. raztegovonje, enostavno te neha vlečt naprej, ker semo čakaš na naslenji nateg, ki skoraj iznič ves super občutek ob igranju in zgodbi. Se pa bom absolutno prebil do konca, pa če potem nikoli več ne primem wiimota v roke.

BessieSABU.png

Link to comment

od kod vam ideja, da se ta špil razteguje v nedogled? Jaz sem ga končal mimgrede, pa sem šel počasi. Po mojem mnenju, bi lahko bil še kaki dungen lai dva dalši špil, s kako skrivnostjo ali deset le njih več. Če se vam ta špil vleče, pol pa res ne poznate bistva zeld. In to ni umetno nategovanje enega questa, ampak pač tak je normalen quest pr zeldah.

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

Meni ne ustreza to, da se prevečkrat sprehajaš po istih lokacijah in potem zaradi neumnosti nekaj spregledaš in potem iščeš kje to je in izgubljaš čas po nepotrebnem in te potem vse mine. Zadnjič sem pri prižiganju tistih modrih plamenov na bakljah zadnjega iskal kot budal 100x vse preiskal dokler nisem konč 101-ič še kot volk z vklopljenim vohom mimo stene kjer je bil vonj pod zidom... prej sem šel mimo ali kot Link ali brez vklopljenega voha, s tem, da je bil eno sobo ali dve prej že en palamenček, kar pa ni običajno, da bi potem kmalu bil še en... No in na koncu, ko sem se rešil ven iz tega gradu (rolanje po tirnicah in šef sta dogajala) sem zadevo ugasnil in je do danes (14 dni) še nisem zgnal, čeprav vem da bo naprej še hudo dobro, ampak men se ne da, še ne...

... mogoče danes.

BessieSABU.png

Link to comment
Meni ne ustreza to, da se prevečkrat sprehajaš po istih lokacijah in potem zaradi neumnosti nekaj spregledaš in potem iščeš kje to je in izgubljaš čas po nepotrebnem in te potem vse mine. Zadnjič sem pri prižiganju tistih modrih plamenov na bakljah zadnjega iskal kot budal 100x vse preiskal dokler nisem konč 101-ič še kot volk z vklopljenim vohom mimo stene kjer je bil vonj pod zidom... prej sem šel mimo ali kot Link ali brez vklopljenega voha, s tem, da je bil eno sobo ali dve prej že en palamenček, kar pa ni običajno, da bi potem kmalu bil še en... No in na koncu, ko sem se rešil ven iz tega gradu (rolanje po tirnicah in šef sta dogajala) sem zadevo ugasnil in je do danes (14 dni) še nisem zgnal, čeprav vem da bo naprej še hudo dobro, ampak men se ne da, še ne...

... mogoče danes.

zakaj pa si si potem špil sploh nabavu in ga igral?

lol, zelda špili potrebujejo potrpljenje in voljo

First Rule:::::I Rule

Link to comment

Zakaj pa ne, pač povem kaj mi je dobro in kaj ne in bi bil špil še boljši, če se ne bi bilo treba vedno vračat nazaj tja kjer si že bil in naknadno odkrivati nove luknje, ki jih odkriješ zgolj po naključju in ti odkrivanje krade čas, mi je pač bolj všeč princip, ko spucaš sobo/level/področje in greš naprej. Enaka fora je pri MP in še kje. Zame je to pač netegovanje igralnega časa, za druge je pa lahko nelinearnost, naprednost, kravžljanje možganov in kaj jaz vem kaj še.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.