Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

@kratos... daj zber se malo, pa si poglej na netu vodiče za igro.

ne jst hocm te lanayru province najdt , to sprasujem kje so , kam morm jit ce sm v vasi kakoriko al kr koli ze je ???

Sploh veš kaj si tukaj hotel napisat ???

Kako lahko pričakuješ naj ti kdo pomaga, če neznaš napisat točno kaj te žuli v igri !!! :no_no:

@samus987 in DrBruce - ne no :eye::objem:

Xbox

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Kak pa so vam šefi, če jih primerjate? Kateri vam je bil recimo še najtežji in kateri najlažji?

Jaz sem pred kratkim končal Goron Mines in se zdaj potikam okoli Lake Hylia, tako da sem do zdaj premagal samo dva šefa, Diababo in Fyrusa. Oba sta bila zelo lahka, Diababa mi je vzela pol srčeka, Fyrus nič. Sta pa res izjemno zgledala in sem se pri obeh najprej prestrašil.... :)

Če primerjam recimo šefe s tistimi v okarini, sta bila v prvih dveh dungeonih v okarini takisto neverjetno lahka če ne še lažja šefa. Če pa primerjam prva dva dungeona kot celoti, pa sta Forest temple in Goron mines precej težja in predvsem večja, kot sta bila Deku tree in Dodongo cavern v ocarini, zato me malo preseneča, da vsi trdite, da je TP veliko lažji. No bom videl v nadaljevanju. Igre sem se zdaj med počitnicami šele prav lotil, ker med šolo ni blo časa za intenzivno igranje.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

Ja,igra je res težja.Še posebej ko kaj potrebuješ in ne najdeš in tako zapraviš cel mesec da najdeš nekaj(jst sm igro obrnu v približno 80 urah brez kod ali česa podobnga)

P.S.:če že maš obleko za pod vodo (ki jo dobiš v Kakario village)se potop v jezero.Aja.Pa kup podvodne bombe ;);) .

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Mene zanima, če potrebujem obe vrsti bomb za Lakebed Temple, ker imam do zdaj samo en bomb bag, zato lahko imam v tem primeru samo vodne bombe. Torej- se moram truditi z iskanjem drugega bomb baga ali lahko opravim s templjem samo z vodnimi bombami?

Hvala za odgovor in lp

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

Nekaj me zanima, na začetku ti dovoli igra izbrati tvoje ime, tako da nisi vezan na ime Link. Ko se spremeniš iz volka nazaj v človeško obliko, dobiš opremo katera naj bi pripadala nekoč heroju izbranemu od bogov.

A je bil tisto mogoče pravi Link iz prejšnih Zeld?

Ni toliko važno, ampak me zanima tako malce zaradi tega ker rad poznam lore iger.

Link to comment

ne un je bil bol debel...

se vedno mam isto uprasanje kot prej, torej zataknil sem se pri igri in sicer nekoga morm najdt in nimam pojma kje je , un mutant k skos z mano hod tezi da morm enga najdt nkje norh of the kakairo vilage ...

sm pa prsu do tam ku resis to vas in ko dobi tist prodajlc prve bombe , ce vam to kej pomaga !

plis dejte mal razmislt k igre ze 1 mesec nism igrov k nevem kam naprej... :headscratch:

Link to comment
ne un je bil bol debel...

se vedno mam isto uprasanje kot prej, torej zataknil sem se pri igri in sicer nekoga morm najdt in nimam pojma kje je , un mutant k skos z mano hod tezi da morm enga najdt nkje norh of the kakairo vilage ...

sm pa prsu do tam ku resis to vas in ko dobi tist prodajlc prve bombe , ce vam to kej pomaga !

plis dejte mal razmislt k igre ze 1 mesec nism igrov k nevem kam naprej... :headscratch:

Mogoče bi ti znal kdo pomagat, samo najprej te moramo razumet. Kaj res ne moreš pisat bolj slovnično? :no_no:

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

lanayru province to je ! ampak kje je tooo ??? je to tam k mors s konjem cez neko ograjo preskocit na severu in je pol ena ful velika pokrajina in iz te pokrajine lahko vidis nek grad ??? ce je to tam dej mi plis povej kam morm jit k sm ze vse prehodu (s konjem) in nisem nic najdu) kje je sploh tist clovk k ga mors najdt al kaj ?

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

ok sem prisel cez ! mogu sm razbit nek kamen z bombo !

zdej imam pa spet en pof*kan problem s katerim se matram ze 1 pof*kano uro in vse delam zaman ! dejte plis povedat kam morm jit ko sem tm k je voda zmrzjena , not so pa neki ljudje zmrzjeni , proklet konj mi rece da naj se spremenim v mojo tapravo obliko (zdej sm pes) matr mu bom dau po glav v tapravo obliko ce se vem ne kje se to spremenis :x , kam morm jit zdej k bom direktno ponoru !!!!!! :x:x:x

Link to comment

Prvo kot prvo, UMIRI SE. Malce razmisli in se ti bo posvetilo. Sploh pa imaš na netu toliko vodičev, da si lahko tam najdeš odgovor na tvoje vprašanje.

No, pa, da ti vseeno dam en namig: se morda spomniš kakšnega vročega predmeta, ki te je presenetil, ko je nenadoma priletel od nekod? (led in vročina ne gresta ravno skupaj, kaj ne?)

<_<

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.