Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • vrhovni

Dej kratos resno, umiri se. Dvakrat si bil že zbanan, če boš nadaljeval s takimi posti, kot je bil predprejšnji (milijon vprašajev, ki razsujejo layout foruma), boš še tretjič. In v tretje gre rado, pravijo. :rockbrow:

Goron Mountain ali kaj je, ti je priletel en ogromen kos razbeljene skale pred glavo nekoč. Pejdi ke, uporabi Midno in zadevo odteleportiraj k zmrzkotom.

Link to comment
  • vrhovni
sej nimas nobenih dokazou da sm bil tisto jz , jst ti pravm da nism bil tisto jaz

Mhm.

IP naslov za ta prispevek 82.192.xx.xx [ 138 Prispevkov ]

Uporabniki, ki objavljajo s tega IP naslova

kratos... [ 138 Prispevkov ]

kratos! [ 45 Prispevkov ]

kratos. [ 6 Prispevkov ]

igor [ 4 Prispevkov ]

sicer ce me pa banas se pa se enkrat registreram sej tistih 10 sekund si bom pa vzel :D

Glede na to, da imaš statičen (= nespremenljiv) IP naslov, dam v ban listo tvoj IP in se ne boš nikoli več registriral.

S temi posti si si pa še par minus pik pridobil, tako da bi od sedaj naprej na tvojem mestu res malce spremenil svoje forumske navade. :annoyed:

/offtopic

Edit: kratos, ne bova o tem tukaj. Dovolj je bilo offtopica. Brišem tvoj post.

Link to comment
meni je zelda trenutno najboljša igra za wii

samo pri zeldi i je shit da je za enkratno uporabo

Zakaj bi te Zelda TP bila za enkratno uporabo? Jaz sem prepričan, da jo bom še velikokrat preigral, ker je res epski kvest, ki ga je užitek igrat vedno znova.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
meni je zelda trenutno najboljša igra za wii

samo pri zeldi i je shit da je za enkratno uporabo

Zakaj bi te Zelda TP bila za enkratno uporabo? Jaz sem prepričan, da jo bom še velikokrat preigral, ker je res epski kvest, ki ga je užitek igrat vedno znova.

ah sej po eni strani maš a prav :ihih:

wii_forum2c.jpg
Link to comment

O čem ti to? Sam sem namreč ravnokar stopil v tisti "ancient world" Temple of Time, pa nisem rabil prej nič v kakarikotu naredit.

Bessie, moj hint, če sem prav razumel si ravnokar naredil Snowpeak Ruins ne? Priporočam ti, da greš kar v Telma's Bar malo pogledat in se pogovarjat, boš takoj videl, kam moraš. ;)

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
Saj sem napisal "če se ne motim". =P Že nekaj časa nazaj sem končal špil in se ne spomnim najbolje. :red: :red:

Samo nekaj mi povej. So tudi zaključni šefi tako lahki kot so bili ti do zdaj (kot sem omenil sem do zdaj premagal prvih pet)?

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
Preveč resno si vzel moj post, no ... bil je hec. :) =P

Sej vem, samo mi gre včasih na živce, ker enostavno ne najdem časa, tako me čaka cel kup filmov, knjig in na koncu še iger ( npr. shadow of the colossus čaka že eno leto, black isto, na PSP-ju me čaka FFVII...da DS-ja ne omenjam, PC igre sem pa itak že odpisal) ampak sej bosta muli zrastli in, ko ju bom ponoči čakal, da prideta domov bo čas za te zadeve ;)

btw, če se želite malo "odklopit" od zabavne tehnologije vam priporočam obisk Plesa zemlje, več na mojem blogu

BessieSABU.png

Link to comment

Eno tehnično vprašanje, vezano na Zeldo:

Ker sem ravno dobil RGB kabel me zanima, če ima še kdo v Lake Hylia zoni, če gleda proti daljavi sredi dneva, določene dele zaslona v daljavi presvetle? Predvsem se mi zdi, da če gledam preko jezera iz enega konca (tam kjer je vhod k spiritu) na drugo stran jezera, da je stena, na katero bi morala padati senca pa tudi nek grad v daljavi, občutno presvetla. Svoj kontrast in svetilnost na TVju sem prenstavljal (tudi s tistim screenom pred pričetkom igranja), ampak vseeno se mi zdi zadeva v daljavi sredi dneva presvetla - če pa znižam svetilnost/kontrast, ratajo temni predeli občutno pretemni. Slednjega sicer nisem opazil na kompozitnem kablu (čeprav je slika bolj živa na RGB kablu).

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.