Skoči na vsebino

[Uradna tema] Two Worlds


shoelace

Priporočene objave

Tako je sprva sem se samo smejal in mi je zadeva zeloooo štekala. Čez čas mi je pa špil povsem prirastu k srcu, sploh kombiniranje predmetov in alchemy. grafično je slabši kot oblivion ampak čeprav sem graphic whore mi je bilo potem čist vseeno. Mesta so polna ljudi, armorji so stokrat boljši in orožja kot tista v oblivionu (glass,elven armor- prosim lepo grda in neoriginalna). Če so vam RPGji všeč priporočam, multiplayer je pa tak tak. Glavni problem je pač, da serverjev v US ni in so samo v nemčiji. Zdej če bi slovenci skup igral bi to blo še boljše, tko ko je pa večina amerikanosov je pa totalno lag out in crash. Pa še MP je poln buggov, dnarja imam 4503932823, skill pointov neskončno pač morjo še mal patchat. Prvo serverja postavt vse exploite ven vrečt, vse karatkterje zbrista oz. resetirat in nardit špil težji, sploh razne zmaje, ki jih butnem pr levelu 30 z dvema zamahoma. Prvih 10 levelov je težkih kot svinja kot da kak mmorpg igraš pol pa po lvl 20 itak ni nobenga izziva. Res morjo mal težji špil nardit :bleh:

Aja sam neki še, dost folka se buni kako je voice actin gzanič, no sej je res patetičen na trenutke ampak men je bil pa totalno legenda in sem se ob prvih dialogih od smeha po tleh kotalil in tista stara angleščina z mayhap, perchance, prithee, nay...itd je res zanimiva. Povsem očitno je, da so se avtorji potrudl in skušal nardit nekaj posevbnega ampak Bethesda pač dela FRPje že 20 let, zato pa je Oblivion tulk bolj tehnično izpiljen. Pa glavni lik v SP je car, še zdle mi gre na smeh ko se spomnem dialogov, hvala bogu ni vse tako dull in resno kot v oblivionu (razen shivering isles okej ja)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
no potem se bo igre za veseliti.....

Ko (če) bom lahko kako dobil live gold membership kartico, se ti pridruzim ob igranju! :rock:

aha kak pa zgleda MP??

patch za Multiplayer in framerate nasploh pride v roku 1-2 tednov potem pa še nadaljni patchi. Mah multiplayer je al Pvp (zarad laga bedarija) in RPG, kjer si narediš char in ga potem pač levelaš, lahko greš v divjino monsterje klat lahk kr mesta cela pobiješ ipds. Še morjo dost stweakat da bo špil ostal zanimiv za več kot en teden.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

pravkar sem dobil to igro in sem uglavnem zelo razocaran....

igra je tk lesena da brez veze :bleh:

kr naprej steka, npr. ko se s kom pogovarjas za usako, ko menja govornika zasteka za četrt sekunde.... kr naprej so neki loudi, ko raziskujes svet, AI je zabit do amena.....

uglavnem ta igra je en navaden :ihih:

lahk bi bla vsaj tekoca (al pa mam sam js tak problem, da mal bol steka?)...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.