Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Card number - 4552720412345678 (ponavadi se vpisuje brez presledkov)

Expiry date - 01/09

Security code - pri visi in mastercard ga najdeš na zadnji strani kartice (trimestno število) Slika

Cardholder's name - Yip Yau Shing

Pa če misliš plačevat z Viso, moraš ponekod vpisat še issuing date, ki je v tem konkretnem primeru 01/06.

Aja, pa upam da veš, da naročevanje s to konkretno kartico ne bo možno, in da ni bil to namen tvojega vprašanja. ;)

Link to comment

A ko pri play asia narocis ti oni poslejo sporocilo?

Play-Asia.com order #7070642 from Jul 17, 2007

The order is not paid yet. If you made the payment already please confirm the payment.

Waiting for payment

You may change this order, as it is not yet due for shipping. Below is a list of actions you can perform

Add/remove products to/from your order

Change shipping address/methods

Change credit card info or specify payment by paypal

Click here now if you wish to change any details of your order.

Any questions? Please click here for our helpdesk and take a few minutes to read through the help files available. Most questions are answered there already.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

No če koga zanima, Ninja Gaiden Black sem naročil na Gameseek.co.uk in plačal s PayPal. Pošiljanje je trajalo dlje kot iz Sendit, tako da sem celo bil v skrbeh, nekje 10 dni od naročila.

Drugače igra zažiga.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Kot sem že napisal na tem forumi bi prosil enga ki je doma blizu mullerja da kupi Gold kartico za 1leto pa mi jo pošlje, ker če naročam v sloveniji na netu ma pride 70evrov, za tujino pa nimam kreditne kartice, stanujem pa tudi zelo dalec on najblzjega mullerja pa se prevoza nimam do tja :S:(

Res bi prosu enga no...

PM me for more details

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.