Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

13 GBP za poštnino se mi zdi kar veliko... ogromno drugih trgovin jo ima po 1 GBP oz 3 za neomejeno št. izdelkov.

Niso normalni ce misljo tok nabit poštnino, to so varke da se cnej zdi.

Seveda. Jz sm dal za mojo kopijo 41€, skupaj s poštnino. Iz hong-konga. Poštnina je bla manj kot 5€.

Še pod 40 je blo z poštnino. Šprile naročat iz hong konga ali singapurja se do konca splača ker se večino NTSC-J region free english in NTSC naredi v Singapurju(skladiščijo v HK). Edin problem je da traja 2 tedna da pride do Slovenije.

Link to comment
A kdo ve, kje bi se dalo najceneje prednaročiti Mass Effect 2? Če kupiš preko GameStop-a, dobiš poseben armor in orožje, če pa preko Amazon.co.uk pa poseben armor.

Any other ideas?

YesAsia ga prodaja za €40/free shipping (NTSC verzija tko da se je treba pozanimat ce bo sploh region free - GameStop bi ti pa itak poslov isto NTSC)

http://www.yesasia.com/global/mass-effe ... /info.html

EDIT: fajn mi je k sta 2 dvdja in mam obcutk da vec dobim ya moj dnar :D Glede region free, bom poslov EA games email s tem vprasanjem, ceprov sm 95% da me ne bojo j**** 100 posto xD

Link to comment

Po povzetju (plačaš poštarju) je mogoče samo če kupiš v slovenski trgovini. Če pa kupuješ v tujih spletnih trgovinah pa moraš plačati s kreditno kartico. Maestro ni kreditna kartica in z njo ne moreš plačati. V upoštev ti pridejo VISA, MasterCard(včasih imenovana EuroCard) ali pa Visa Electron. Kako do teh kartic pa povprašaj na svoji banki.

lp

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Živjo !

Naj mi nekdo pove (ki je naročal pri ChoicesUK) ali so za poštnino v SI res takšne tarife:

" We do ship to Slovenia, the postage costs per order are as follows;

UK Orders under £9.99 £1.99

UK Orders over £9.99 FREE

Europe £30

Rest of world £50 "

LP,

Storzic

ChoicesUK je tako ceno kake pol leta nazaj določil, prej so meli precej bolj normalno. FYI ena kuverta z mehurčki in royal air mail do Slovenije (za DVD) dejansko stane okoli funta (groba ocena, verjetno kuverte napol zastonj dobijo, malenkost več verjetno pride, če vsaj malo zavarjujejo zadevo).

Dvomim, da še kdo kaj v EU naroča pri njih, vsaj kar se manjših zadev tiče.

Link to comment
Živjo !

Naj mi nekdo pove (ki je naročal pri ChoicesUK) ali so za poštnino v SI res takšne tarife:

" We do ship to Slovenia, the postage costs per order are as follows;

UK Orders under £9.99 £1.99

UK Orders over £9.99 FREE

Europe £30

Rest of world £50 "

LP,

Storzic

Dej, raje povej kaj rabiš, pa ti takoj povemo kje in kako nabavit zadevo :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

''Cars'' ali ''Cars Race-o-rama'' ? mislim da so dve različne igre...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.