Skoči na vsebino

1 Xbox360 Lan party !!! GoW pwnage + slike


ScarFace

Priporočene objave

  • Odgovorov 351
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

dprules, saj ne rabis si extra stroskov delat, saj bomo ze skup nakupli nekaj. Samo ce mi ne poveste bolj tocnih podatkov, ker jaz niti priblizno ne vem kolk kg mesa je treba to potem vzet in pijace. Zdaj, bo nas:

jaz

dakalb

baldy

vezalka

marco

kekken

mlaky

DeLonge

xfr3ak??

dprules

samotar

tirgger

sebek

vert?

relix

numberuros

frikozoid??

jagoda??

dejch

+2 soseda, ki bosta le obcudevala in prispevala tud €

in sosed dj

.... se koga pozabil??

aja, pa switche oz. routere vzamite se doma, vsak 1 ce ma pa 1 podaljsek vsaj, da se bomo lahko priklopli ;)

igrisce je pa 3min vstran za nogomet in kosarko, tako da tudi to lahko.... ce je se extra zelja je 6min vstran tud tenis plac :D

kolk bo prispevek se itak prispeva samo jaz pa enih par nas je tak da radi pridemo s cekrom :lol::lol::lol:

dprulles.gif
Link to comment

kolk vem še grejo oko79,alexs1,zzr72,jaz samotar........še povem naknadno.lahko bi pa odprli novo temo na temo prijavljanje na xbox lan party 2008.in gdo se vpiše ima da pride.drugače račun domov :lol: .ne res nebi bilo slabo.fantje jaz že komaj čakam sicer z zzrjem nebova cel dan ker mamo poslovilnega od nama zelo pomembne osebe. samo da vas vidim pozdravim spoznam nazdravim pa če bom kaj igral al pa žrl ,sam da vas vidim čudežne ljudi ki mate narejen nevem kaki tuning na prsth. verjetno mate nekaj ala NO2 pssssssss.še posebej halo3 specialci. :bowdown: :rock::objem:

dprulles.gif
Link to comment

Neke liste pa sezname smo že probali skupaj dat, sam po moje bo prišlo še precej tistih, ki jih ni na tem forumu. Včeraj sem se z dejanom pogovarjal, pa pravi da bota mogoče on pa keso prišla, naprimer. Zgleda, da bo letos kr precej množična udeležba. Je pa drugače en scarfacov seznam na prejšnji strani.

@ H5N1: Prevoz more bit, ni dileme :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Repminister in Carnage predlagam da se zmenta z Dejanom in Kesotom al pa kaksnimi primorci ali Ljubljancani, jz namrec verjetno nebom fural startal bom pa tko al tko iz Celja in prieljem se enga kolega s seboj.

Drugace pa brazgo ali pa kdorkli k ve kaj zaj in kdaj najprej odprimo nov topic kje rbodo informacije, ker nevem kje naj sploh iscem info o partiju.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.