Skoči na vsebino

ATI Radeon vs GForce


Greymon

Priporočene objave

Evo ko sem menjal gf9600gt in kupil radeon hd 4850 1 gb dela čisto vredi, zraven procesorja q6600 quad core 2,5ghz in z 2gb rama mi dela komp čisto normanlo očitno je bila neka napaka v geforvce grafični. Vprašal bi se če bi slučajno mogel dodat še 2gb rama, kateri so kvalitetni pa če lahko imaš na win xp 4gb rama pol.?

Link to comment
  • Odgovorov 267
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...

Matr se mi zdi da sem z nakupom radeon HD 4850 1gb malo zajebal ker baje ati radeoni sploh niso nevem za igre, recimo opažam pri nekaterih igrah recimo malce majn znani mount and blade, večino objektov je rdeče barve pa včasih se tal sploh nevidi kot da po luftu hodiš, ali pa pri empire total war ko dobim white screen ko grem včasih v bitke.

Link to comment
Matr se mi zdi da sem z nakupom radeon HD 4850 1gb malo zajebal ker baje ati radeoni sploh niso nevem za igre, recimo opažam pri nekaterih igrah recimo malce majn znani mount and blade, večino objektov je rdeče barve pa včasih se tal sploh nevidi kot da po luftu hodiš, ali pa pri empire total war ko dobim white screen ko grem včasih v bitke.

Pomoje se to ne dogaja veliko ljudem, zakaj ati ni za igre? Vidiš vse znake nVidia, to pomeni, da je nVidia plačala mastne dnarce in so igro optimizeral za njene komponente

Link to comment
Matr se mi zdi da sem z nakupom radeon HD 4850 1gb malo zajebal ker baje ati radeoni sploh niso nevem za igre, recimo opažam pri nekaterih igrah recimo malce majn znani mount and blade, večino objektov je rdeče barve pa včasih se tal sploh nevidi kot da po luftu hodiš, ali pa pri empire total war ko dobim white screen ko grem včasih v bitke.

Če imaš piratske verzije iger, se nimaš kaj pritoževati. Če pa imaš original pa je to nekaj drugega. Probi kot je že zyzyx omenil posodobiti driverje in potegniti patch za igro. Če pa še vedno ne pomaga pa je lahko kaj narobe z grafo da se ti pregreva ipd.

Sam sem nabavil 4850 512mb in zaenkrat deluje brez problemov.

Sharksy.png
Link to comment

ETW imam orginal baje se nekaj z steama samo patcha, težave z white screen imajo tudi drugi pri različnih grafičnih karticah. Pri drugi igri imam travniško verzijo ker v slo ali na netu je sploh nisem zasledil v prodaji, v bistvu sem imel prej gf9600gt pa nekih rdečih barvnih odtenkov ni bilo in prelivanja zdaj pri isti verziji igre na radeon hd4850 1gb dela tiste barvne odtenke vrjetno bi bilo treba igro patchat to sem poizkusil vendar je stran v turščini in ruščini,očitno nimajo podpore za ati grafične.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.