Skoči na vsebino

PLAYSTATION 3 VPRAŠANJA


NM30

Priporočene objave

Zanima me sledeče:

1. Ali je slovenski ps store že na vlojo. Ali lahko dol vlečeš tudi najnovejše igre (v polni izdaji ne samo demote) kot so heavenly sword, warhawk, ...

Če se naprimer prijaviš v us ps store ali boš tam lahko ceneje kupoval igre, kot pa naprimer v slo ps store (ali katere koli evropskem če slovenski še ni na voljo) Ali za prijavo v us store dela mastercard (nekje v vašem forumu sem prebral da ima težave).

Kateri bi bil po vašem najcenejši način kupovati igre za ps3 ?

2. Imam nero 7 ki ga bom verjetno tudi uporabljal za stream-anje PC-PS3

(gledanje videov z računalnika na ps3). Zanima me kako sploh povežeš pc in ps3, da ti v nero media home sploh zazna ps3.

3. Kakšna je razlika med ameriškim ps3 in evropskim? Vem da ima ameriški 80gb hdd evropski pa 60gb. Ampak ali je poleg tega ameriški ps3 še na kakšen način boljši od evropskega?

Hvala za odgovore in LP !

Link to comment

1. Slovenski PS Store še ni navoljo, bo pa.......enkrat. :bleh:

Tukaj so navodila za dostop do ameriškega PSS:

http://www.joker.si/mn3njalnik/index.php?showtopic=88771

V PSS imaš zastojn deme, trailerje, plačljive dodatke, pocene mini igre, večje igre npr. Warhawk,... Heavenly Sword in ostale "težkokategornike" ni mogoče nabaviti preko PSS, ker so preveliki. Najceneši način nakupovanja iger je, da malo pobrskaš na bolha.si, za kakšne rabljene, ali pa v 3D svet in igabibo, kjer imajo še kar vredu cene, pa BOF/BB.

2. Tukaj imaš navodila kako streamat preko WMP11:

http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=2356

V tej temi imaš dosti informacij glede tega: http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=1480

Evo o Nero Media Home:

Prvo se nehaj zafrkavat z Media Centrom X in raje inštaliraj Nero 7 Premium paket. Ko boš inštaliraš, pojdi start, programi, nero 7 premium, share, Nero Media Home. Tam si nastaviš, katere mape želiš deliti.(tiste z filmi, slikami in glasbo) Potem stisneš ˝Zaženi strežnik˝. Na PS3 boš videl pod vsakim razdelkom(music, photo, video) Nero Media Home ikono. Klikneš jo in voila, na razpolago imaš vsebino vseh teh map ,ki si jih določil. Pa za informacijo na PS3ju, videi delajo samo pod razdelkom video, glasba samo pod razdelkom music, fotografije samo...ok upam da si razumel

S glasbo in fotografijami PS3 nima težav. Nekatere filme( npr .avi)pa se da pretvorit v PS3ju znan format z programom PS3 Video 3(je dosti boljši od PS3 Video 9)

3. Ameriški ima čip za emuliranje starejših iger, evropski pa to poganja preko programa. Razlika je, da je evropska možnost za Sony bolj cenovno ugodna, na uporabinka pa to nima kaj dosti vpliva , včasih je evropski podpiral manj starejših naslovov, ampak zdaj so to popravili z rednimi posodobitvami.

Link to comment

Hvala za odgovor. A mi lahko še poveš

-Če se iz pss stora da mogoče downloadati ps2 naslove (predvidevam da ne saj so veliki po več gigabajtov)

- ali so v us pss cenejše vsebine kot v uk pss

-Ali ps3 zazna zunanji trdi disk, tako da bi lahko potem na tak način prenašal datoteke z računalnika na ps3?

Link to comment

1. Ne, tudi na voljo jih ni! in kot je rekel Hazar večje špile moreš nabaut na mediju.

2. Mislim, da je isti k...c, verjetno pa bodo v nadaljno nastajale neke minimalne razlike.

3. Ne me držat za besedo, ker še nisem imel potrebe po tem ampak glede na prebrano moraš vsebine spreminjati v PS3 znani zapis tako, da po vsej verjetnosti ne bo prepoznal trdega diska, mogoče v nadalnih uploadih ??? popravite me, če se motim.

Link to comment
  • N7
Hvala za odgovor. A mi lahko še poveš

-Če se iz pss stora da mogoče downloadati ps2 naslove (predvidevam da ne saj so veliki po več gigabajtov)

- ali so v us pss cenejše vsebine kot v uk pss

-Ali ps3 zazna zunanji trdi disk, tako da bi lahko potem na tak način prenašal datoteke z računalnika na ps3?

na tretje vprašanje:

- odvisno za kakšne vsebine gre. ps3 zelo elegantno prepozna vsako USB/storage napravo. svobodno pa lahko prenašaš foto/video/avdio podatke gor in dol. če gre le za podprte formate. v nasprotnem pa, kot je omenil Icmajster, je treba format konvertirat.

ozi_SLO.png

Link to comment

Jest sm zdej šu pogledat na Playstation 3 manual, pa sm napisol pod search MASS STORAGE DEVICE ( pod to spada zunanji trdi disk to sm 100% kr mi v navodilih od diska tako piše) in mi je vn vrgu vse navodila od recimo MY VIDEOS pa naprej navodila kako gledaš vilme iz tvoje mass storage devica.

Isto potem piše za moje slike, glasbo pa še par takh stvari.

Poglejte si sami : Glavna stran: http://manuals.playstation.net/document ... index.html

Search mass storage device stran!

Link to comment
  • N7
Jest sm zdej šu pogledat na Playstation 3 manual, pa sm napisol pod search MASS STORAGE DEVICE ( pod to spada zunanji trdi disk to sm 100% kr mi v navodilih od diska tako piše) in mi je vn vrgu vse navodila od recimo MY VIDEOS pa naprej navodila kako gledaš vilme iz tvoje mass storage devica.

Isto potem piše za moje slike, glasbo pa še par takh stvari.

Poglejte si sami : Glavna stran: http://manuals.playstation.net/document ... index.html

Search mass storage device stran!

?

ne razumem? in v čem je težava?

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7
Mene pa zanima kako bi prenesu musko, filme, slike ipd. na ps3 prek usb-ja. Zato ker mi ps3 prebere samo usb...stvari na njem pa ne :headscratch::(

Prosim za pomoč...

LP

poizkusi kerirati v root (glavni direktorij diska):

* mapo VIDEO

* mapo AUDIO

* mapo PICTURE oziroma PICS (slednje nisem prepričan če je prava...)

ozi_SLO.png

Link to comment
Mene pa zanima kako bi prenesu musko, filme, slike ipd. na ps3 prek usb-ja. Zato ker mi ps3 prebere samo usb...stvari na njem pa ne :headscratch::(

Prosim za pomoč...

LP

poizkusi kerirati v root (glavni direktorij diska):

* mapo VIDEO

* mapo AUDIO

* mapo PICTURE oziroma PICS (slednje nisem prepričan če je prava...)

Hvala ti..vendar sem moral dati namesto AUDIO...MUSIC in dela :D ..zdej me pa zanima če bi lahko to prenesu na ps3??...k sm gledu pa nism nč vidu da bi shranl al pa kej :headscratch:

Link to comment

Še nekej me zanima. Pr igri warhawk kt dobiš zaston headset zravn

(alpa tud če en drug headset kupš sej ni važn), a lohko tam izklopš

zvok na slušalki tako da maš samo mikrofon prkloplen zvok pa poslušaš navadn na tv-ju alpa zvočnikh. Kr men to res neb blo dobr da bi sam na eni slušalki ves zvok poslušal tudi če je čist. Sigurn ni 5.1 ali več.

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Živjo

Meni je pa en prjatu ponudu da mi prinese iz Bosne ceneši PS3 za :cash: 175 € pa me zanima če bo vse delalo ku je treba al ne ?? aha pa se to k je kaksna razlika med Slovenskim pa Bosanskim razen mogoče navodila pa to ??

Link to comment
Živjo

Meni je pa en prjatu ponudu da mi prinese iz Bosne ceneši PS3 za :cash: 175 € pa me zanima če bo vse delalo ku je treba al ne ?? aha pa se to k je kaksna razlika med Slovenskim pa Bosanskim razen mogoče navodila pa to ??

Ne bom komentiral na dolgo... :doh: :tepen::lol:

Po moje ti ps3 za 175€ iz BOSNE ne bo dobro delal :disbelief: :car::beer:

Saj ti bi delal, samo jaz raje ne bi tvegal iskati policije z ukradeno robo :no_no:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.