Skoči na vsebino

[klan]Warhawk


Ozi

Priporočene objave

  • Odgovorov 397
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Fantje/punce (sedota) se Vam opravičujem :uke: Danes ni in ni šlo!! OOOO zdravo Koper1973! Me veseli, da sta se nam končno pridružila (ali samo ti?) :beer::beer:

Kako je šlo? Povejte!

nisi nič zamudil ... Drugače , fasal sem network error , ker je pri telesmehu nekaj šlo narobe ... Sorry ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Jaz osebno se na temu treningu nisem mel lih najbolj fajn ... Razturali so nekateri (Ozi pri dogfightu) nas je pa vsekakor premalo ... Malce mi je najedalo , ker so prve tri partije ble zapored Dogfight in pol smo bli 4vs3 in kasneje igramo Zones na mapi za 16vs16 kar je blo res malo neukusno ... Pol sm v deathmatch še zmagal dogfight , ampak men je blo kr slabo pr temu treningu ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Fantje/punce (sedota) se Vam opravičujem :uke: Danes ni in ni šlo!! OOOO zdravo Koper1973! Me veseli, da sta se nam končno pridružila (ali samo ti?) :beer::beer:

Kako je šlo? Povejte!

nisi nič zamudil ... Drugače , fasal sem network error , ker je pri telesmehu nekaj šlo narobe ... Sorry ...

NEEEEEE!!!! Men se to dogaja in dogaja in.......... Tudi Telamachovc WTF :doh: Klical in so rekli, da na momente pride do XXX uplovda in, da mogoče fukne vn zaradi tega? Evo poveču paket samo še nisem sprobal!

Prosim poročaj ker bom popizdu!!

Link to comment
Jaz osebno se na temu treningu nisem mel lih najbolj fajn ... Razturali so nekateri (Ozi pri dogfightu) nas je pa vsekakor premalo ... Malce mi je najedalo , ker so prve tri partije ble zapored Dogfight in pol smo bli 4vs3 in kasneje igramo Zones na mapi za 16vs16 kar je blo res malo neukusno ... Pol sm v deathmatch še zmagal dogfight , ampak men je blo kr slabo pr temu treningu ...

Dogfight NEEE bi popušil na polni črti! Ampak delam na tem :crybaby:

Link to comment
Kako pa kaj klan sodeluje na normalnih ranked igrah? Tako recimo, da bi šla dva (ali več) iz klana v isto igro in potem tam družno harala :rock::rock:

Jaz in Metalord 666 (včasih tudi Djrider oz. Mattra) cel cajt družno harava ampak to kot frenda in ne kot klanovca ... Da bi se kot klan zmenili pa potem tolkli pa še ne ... Upam na spremembe ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Fantje/punce (sedota) se Vam opravičujem :uke: Danes ni in ni šlo!! OOOO zdravo Koper1973! Me veseli, da sta se nam končno pridružila (ali samo ti?) :beer::beer:

Kako je šlo? Povejte!

nisi nič zamudil ... Drugače , fasal sem network error , ker je pri telesmehu nekaj šlo narobe ... Sorry ...

NEEEEEE!!!! Men se to dogaja in dogaja in.......... Tudi Telamachovc WTF :doh: Klical in so rekli, da na momente pride do XXX uplovda in, da mogoče fukne vn zaradi tega? Evo poveču paket samo še nisem sprobal!

Prosim poročaj ker bom popizdu!!

Ja net je bil nedostopen ene 2 minuti , so mi lučke drugač utripale , pol pa je spet blo vse ql ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • N7

ja ampak res. tole s kartami je bolece (ceprav sem jih sam nastavil).

problem je v tem, da se kasneje ne da spreminjat kart razen, ce se streznik podre in nastavi ponovno. res nas je premalo za konkrete zone ali podobno. jih pa se nismo igrali in nisem imel obcutka.

dajte napisat katere mape vam odgovarjajo, kaksen razpored map naj imamo, kater gejmplej bi igrali, etc.

vse kar boste napisali bomo upostevali, jasno!

naslednja tezava je tudi v tem, da je map za manjse stevilo igralcev spet malo. in se te ne podpirajo vseh gejmplejev. skratka, predloge na plano pa bom naslednji tretning spet odbitek.

:thumbup:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7

Jaz in Metalord 666 (včasih tudi Djrider oz. Mattra) cel cajt družno harava ampak to kot frenda in ne kot klanovca ... Da bi se kot klan zmenili pa potem tolkli pa še ne ... Upam na spremembe ...

sem ze veckrat napisal, da se zmenite pa gremo. tezko se je uskladit preko foruma. moj cas je taka spremenljivka, da ne govorim.

zato sem predlagal msn, kjer nas je vecina skos onlajn. vi se namenite. za resen fajt si bomo ze nasli cas.

:ihih:

ozi_SLO.png

Link to comment

živ vsem! :ihih: ozi dej mi povej če si za, da organiziram tekmo z ITS Clanom (italijani) :crazy: za trening! SLO :thumbup: + KSI :cool: vs ITS (Italian soliders)!! oni se načeloma strinjajo! :eviltongue: To bo pravi trening za vse! :bringiton: Kaj praviš? :cough: Pa tudi ostali povejte svoje mnenje! Dej da jim pokazemo da tudi mi znamo :tepen: ! Jaz bi predlagal da se prijave zbirajo do petka, potem jim jaz sporočim koliko nas je (6,7,8?) pa da smo izenačeni. :drool: Server lahko postavim tudi jaz, ker mam hudo povezavo, ki nikol na pada! :ihih: No v glavnem javite! :crossfingers: Pozdrav, Warhawk maniacs! :rock: SLO Clan :objem: KSI Clan

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.