Skoči na vsebino

[klan]Warhawk


Ozi

Priporočene objave

  • Odgovorov 397
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • N7
Mene pa res zanima, zakaj nismo vsi Slovenci v istem klanu? Že tko nas je čist premalo za konkretno igro, potem imamo pa še dva klana, kar je čisti nesmisel ... :puppy:

no, namen je ravno v zdruzitvi dveh klanov, kar je tudi urejeno.

sicer pa, vsaka banda falotov lahko ustvari svoj klan. in vsak bo tam kjer zeli biti... :rockbrow:

ozi_SLO.png

Link to comment
Jaz sem dobil brco iz klana ... V kateremu klanu smo sedaj? Please invite (PS3 nick - Fruc). Hvaaaaala. :objem:

Najprej moraš izpoljnjevati zahteve iz prve strani tega foruma! Klan je za to, da se družimo in treniramo, ter tekmujemo skupaj (btw. na koliko treningih si bil zadnje čase?) Ko izpolniš pogoje, te rade volje sprejmemo med nas, pa za vse veostale velja enako! Lp

Link to comment

Sm mogo it iz treninga predcasno.

Velik nas je blo. Enih par jih se more mal nadrkat dolocene stvari (ko en dobi zastavco ga 1 al pa 2 krijeta ... )

Zastavic bi prneso 5 noter ce bi mi kdo pusto dihat. Najblizje je blo takrat ko je Koper zgubo zastavco tam pri nasi bazi, mi jo pa mel noter u bunkerju sam pol ne vem ka je blo da se je re-spawnala nazaj na njihovo :S nobedn ni bil zravn nje ne od nasga in ne od njihovga teama ;)

Najbol zanimivo je blo tam ko pridem po zastavco pa vidim kopra v bunkerju z bazuko ko meri v zastavo js mu pa od uzadi vrzem granato

Pol pa sm se ozija 1x na to foro dobil ^^ i lol'd :china:

Dober trening sam ekipe so ble skor mal pregrobo narejene:

- Koper

- Ozi

- Metalord

... js, nejcek, pa aljaz pa v drugi ... lol ... (nista slaba!!!)

Link to comment

Ma dobro, izpolnjevati pogoje - a ni pomembno, da nas je čim več iz klana, da se tako prepoznamo na netu in pač eventuelno skupaj igramo?

Ne razumem te neke resnosti ... Sploh glede na stanje serverja SLOVENIJA; ni ravno za se hvalit pa neke pogoje postavljat, al kako? Morda malce preresno vse skupaj jemljete.

No, javte, če se boste kej sprostili :crybaby:

Link to comment
Ma dobro, izpolnjevati pogoje - a ni pomembno, da nas je čim več iz klana, da se tako prepoznamo na netu in pač eventuelno skupaj igramo?

Ne razumem te neke resnosti ... Sploh glede na stanje serverja SLOVENIJA; ni ravno za se hvalit pa neke pogoje postavljat, al kako? Morda malce preresno vse skupaj jemljete.

No, javte, če se boste kej sprostili :crybaby:

če si dobro prebral, sem včeraj napisal, da če želiš na trening, dobiš geslo na zs-ju... :cough: pa ne rabiš bit v klanu, da izpolnjujes eno od pravil, da si na štirih treningih...kaj je narobe z serverjem SLOVENIJA (ne mešaj z serverjem sLOVEnija :a_a: ),ko to ni isto...in na koncu, namesto,da kritiziraš, lepo pridi na trening,pa potem ocenjuj nas in server... :doh: :beer:

p.s.pošlji mi tvoj psnid, da te dodam med kolege...lp :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.