Skoči na vsebino

[klan]Warhawk


Ozi

Priporočene objave

Ma dobro zakaj ne bi mogli met 20 ljudi z manj kot 500 pikami?

SIZE DOES MATTER! :eviltongue:

Kar se pa treningov tiče, pa res ne vidim bistvenega smotra v njih - sploh glede na to da nas ni dovolj za 16 na 16 - rabimo ljudi, da napolnijo naše vrste. Bomo že pol mojstri postali, če sploh kdo goji take ambicije.

No v glavnem, upam da se premislite in odprete vrata VSEM, ki so pripravljeni joinat - kar se mene tiče, bi jih mogli še iskat in vzpodbujat, ne pa jim govort, da niso dovolj dobri in da naj pridejo na treninge - point igre je igrat igro in ne trenirat!!

Pa jaz bi bil prav vesel, da bi recimo v torek zjutraj na neken random RANKED serverju srečal še dva klanovca, pa tudi če ne bi mela pojma (bi ju vsaj lahko peljal do kakega noda in jim tako šenkal kako pikco, pa še, pazi to, ju malo potreniral) :rock:

Link to comment
  • Odgovorov 397
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ma dobro zakaj ne bi mogli met 20 ljudi z manj kot 500 pikami?

SIZE DOES MATTER! :eviltongue:

Kar se pa treningov tiče, pa res ne vidim bistvenega smotra v njih - sploh glede na to da nas ni dovolj za 16 na 16 - rabimo ljudi, da napolnijo naše vrste. Bomo že pol mojstri postali, če sploh kdo goji take ambicije.

No v glavnem, upam da se premislite in odprete vrata VSEM, ki so pripravljeni joinat - kar se mene tiče, bi jih mogli še iskat in vzpodbujat, ne pa jim govort, da niso dovolj dobri in da naj pridejo na treninge - point igre je igrat igro in ne trenirat!!

Pa jaz bi bil prav vesel, da bi recimo v torek zjutraj na neken random RANKED serverju srečal še dva klanovca, pa tudi če ne bi mela pojma (bi ju vsaj lahko peljal do kakega noda in jim tako šenkal kako pikco, pa še, pazi to, ju malo potreniral) :rock:

:doh: ...prav ne razumeš...vsak lahko z nami igra in trenira, v klan pa boš že pišel... :beer: poleg tega sem jaz skori vedno gor...najdi me... :bringiton:

Link to comment

No jaz pa ravno to govorim, da treningi niso pomembni, pač pa je pomembno, da nas je dosti, da lahko tudi floodnemo kake ranked serverje.

Ravno zato pa je pomembno, da družno pred imenom nosimo tag klana, tako da se prepoznamo in naredimo raztur!!

Ne vem no, to neko iskanje dream teama se mi zdi bolj jalovo, predvsem pa obvezujoče in nezabavno ...

Pa še, point warhawka je 16 na 16, ne pa 2 na 2 al pa 3 na 3 (pa nič slabega o serverju SLOVENIJA).

No dej, gremo, en mass invite vsem živim in neživim!

W la revolucion!!

Link to comment
In vse tiho je bilo ... :car:

...lol...

Torej danes trening ZA VSE KI ŽELIJO!!!!!!!!in nas redne... :beer: torej geslo bo po novem zapisano tudi v tej temi,da damo možnost vsem,ki se nam želijo pridružiti...

server : SLOVENIJA

password : treningslo

...upam,da nas bo čimveč, server bo aktiven od 19.30h, trening pa začne ob 20.00h...lp pa :bringiton: :tepen: akcija... :D

Link to comment

OOO Nejček da ti ... u ... k bom ... ti.... zad.... u.... piz...!!! Ej dans sem pa fasu k svina! Bravo modra ekipa in pa opravičilo rdeči. NI in NI mi šlo pa da se ...! Katastrofa. Preveč igranja za en dan :tard: nisem dober ampak tako slab pa tudi NE. Bo bolje... Upam :beer:

Nejček (:car:) prvi stavek je hec :beer:

Prizorišče sem zapustil predčasno, ker sem bil samo ena pokukana (:cough:) cifra :crybaby:

Link to comment

LOL Icmajster...škoda, da si šel...potem smo jih... :cough::beer: me veseli, da lepo napredujemo :tepen: , res smo vedno boljši...žal mi je ostalih,ki so spet spustili še en zakon trening... :eviltongue: vsa čast Beskotu, da se je odločil in spet uletel (btw. ni zarjavel) :cough:, Nejčku se je itak kolcalo cel cajt (se dobro,da nismo bli na kakem LANu) LOL :bringiton: :tepen: ...v glavnem SMO! To me veseli, pa triangleSLO je na novo uletu :car: ...po dogovoru z vsemi, bomo naslednjo soboto odprli trening ( brez passworda ), tko da se damo v eno ekipo in potreniramo vsi skupaj proti naključnim gostom :tepen: :ihih: LP vsem Warhawk manijakom po SLOVENIJI!!! :beer:

Link to comment

JAJA dans smo bli pa dobri... Bravo majstri, kot obrambna igralca nisva imela dela :thumbup:

Najbolj je zanimivo spremljat smrtni dvoboj med Mattro in Koprom...pizda skos gre za las v zadnjih sekundah... bravo fanta :beer::beer:.

Rolihandre :beer::beer:

Meni je bila igra super. V čem je fora se pričkat o točkah, če nastopimo kot team :headscratch: pol ima vsak svojo nalogo pa tudi, če je manj donosna! Saj ne označujemo teritorija, to prepustimo živalim. Dajmo se zmenit in nastopit kot tim kateri nažene strah in trepet v kosti nasprotniku :bringiton:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.