Skoči na vsebino

[klan]Warhawk


Ozi

Priporočene objave

Jaz mislim na to, da toliko točk nisem dobil še nikoli v nobeni igri, ki sem jo do sedaj igral. Drugače se mi sploh ne gre za točke.

Važno, da je bilo zabavno igrati!

Drugače sem na začetku priletel v modri tim ampak mi nekako ni bilo všeč - preveč resno vse skupaj - pa predober tim. V rdečem sem vsaj imel kdaj koga za sestrelit, ker, če ni nikjer sovražnika ni zabavno.

Link to comment
  • Odgovorov 397
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

...torej MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGA!!! :beer::beer::beer: res cool trening tekmica...opažam,da smo vedno boljši...lol :cough::tepen: ...gostom smo pokazali kako se treska na vse mogoče načine :bringiton: ....rolihandre :beer: dobrodošel, pa "žal" pri moji povezavi 10/10 lahko serviram server za največ 24 igralcev, ki je bil sicer vedno bolj prazen, dokler ga sedaj nismo odprli za vse...bom v prihodnje poskrbel,da bo ob 20.00 več placa (kickal par gostov)lol...maTTra pa... :bringiton: :ihih: ...nima šans... :cough::beer::beer: pozdravček vsem...

Link to comment
...torej MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGA!!! :beer::beer::beer: res cool trening tekmica...opažam,da smo vedno boljši...lol :cough::tepen: ...gostom smo pokazali kako se treska na vse mogoče načine :bringiton: ....rolihandre :beer: dobrodošel, pa "žal" pri moji povezavi 10/10 lahko serviram server za največ 24 igralcev, ki je bil sicer vedno bolj prazen, dokler ga sedaj nismo odprli za vse...bom v prihodnje poskrbel,da bo ob 20.00 več placa (kickal par gostov)lol...maTTra pa... :bringiton: :ihih: ...nima šans... :cough::beer::beer: pozdravček vsem...

Ne skrbi preveč! Vse Super-Duper štima :beer: Sploh super, da imamo kje za špilat kjer se (že) počutimo domače :rock:

Link to comment

...vem Ic na kaj misliš, se opravičujem vsem, a mi take stvari dvignejo živec... :wtf: ...človek pride enx toliko igrat in potem mu nekdo v želji,da pokaže ne vem kaj, vzame ta užitek... :crazy: ...ni fer, konec koncev smo EKIPA in ni važno kdo ima največ točk, važen je končni izzid cele EKIPE!!! če zmaga posameznik in ekipno izgubimo, to ni nič! Pa thx za izjavo o serverju...itak,da ste tu doma...vsi!!! :cough::beer::beer:

Link to comment

Ma na koncu je važno, da je bilo zabavno!

Samo nekaj časa ste bili vsi lepo v enem timu potem ste pa eni bili v rdečem, eni v modrem že malo zmešano postalo vse skupaj.

Ampak kako je mogel biti moj headset prazen ravno takrat? Ob šestih sem igral pa je bil še lepo poln. Ob osmih je pa že težil, da je prazen :crazy: .

Mah kurc! Sicer sem v tej igri ponavadi čisto zanič ampak bolje je kot takrat,ko sem jo dobil. Meni gre nekako najbolje letanje z avionom ali sedenje v anti air mašinci.

Od načinov mam pa najraje team deathmach ali pa samo deathmach.

Link to comment

...kako so lepe te sobote...lol... :ihih: ...lahko bi jih bilo več...no fighterji iz SLO klana...trening? :roll: Itak...ob 20.00 kot ponavadi... :bringiton: ...

torej imam še dva predloga in sicer prvi je ta, da uradno povabimo dva nova člana v klan... :sweat: ...to sta triangleSLO in r000li... :beer::car: , drugi pa, če ste seveda vsi za to, da se naslednjo soboto revanširamo makaronarjem za poraz, pa čeprav ne fer... :tepen::cool: ...pričakujem vaša cenjena mnenja...do večera pa lp :hyper:

Link to comment

Fantje mene spet..Hik..nebo...hik.. . Enostavno se moram..Hik... kontrolirat, da ne zagonm vsak vikend...Hik.. za špile!!Hik!! Če se vam danes pridružim me BABA ubije!! Je.iga December ima svojo mo..Hik..č :beer:

Kar se pa makaronarjev tiče, dajmo revanšo mal prestavit.

Za nove člane..Hik.. DA!

P.S.: Danes me ze cel dan PSN j*be :tard::tard:

Dober trening vam želim!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.