Skoči na vsebino

project gotham racing 4


yamall5

Priporočene objave

a je zgodba bolj dodelana (ubistvu ce je sploh) in ali so poskodbeni modeli, koliko je avtov in tak naprej, je zanimiva, koliko prog?

Zadeva je arkada in poskodbe niti niso potrebne. Kudos sistem je dobr, driftanje ni slabo. Nasplosno je PGR vedno bla dobra arkadna serija in dost bolsa od razne konkurence NFS, Juiced ipd. sranja.

DejchSLO.png
Link to comment
a je zgodba bolj dodelana (ubistvu ce je sploh) in ali so poskodbeni modeli, koliko je avtov in tak naprej, je zanimiva, koliko prog?

Zadeva je arkada in poskodbe niti niso potrebne. Kudos sistem je dobr, driftanje ni slabo. Nasplosno je PGR vedno bla dobra arkadna serija in dost bolsa od razne konkurence NFS, Juiced ipd. sranja.

točno to kar je Dejč reku, špil je vseeno vredn igranja, in 4ka zagotovo bo, mi je že zelo lepo da vidiš notranjost avta, in v veliko arkadah tega ni in ne bo, ni špil čista arkada, je kr malo oz. diši malo po simulaciji!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Evo men je PGR4 osebno boljši od kakšne forze 2. Vse od predstavitve, grafike, glasbe, vremenski efekti, avti, meniji so naravnost fantastični. Res, da gre za igro,ki meji med arkado in simulacijo (tole zdaleč presega NFSje in Juiced) ampak zabaven ni zato nič manj. Sicer mi je pa že itak PGR3 bil legenda, Forza pa razočarala, ker si imel filing, kot da furaš kurete,ki majo max 50 konjev.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

ja pac je forza 2 simulacija za razliko od teh iger (bolj realna simulacija) in mi je bila veliko bolj vsec.

pgr3 se mi pa je zdela nekak, kot bi avtke na daljinc spilu, posebej, ker so bili brez poskodb (si se zakantu not direkt u zid pr 200KM/h pa se je komi kej vidlo) plus grafika nasplosno je bla za :yuck:

Link to comment
Jaz sem igral dvojko ali pa trojko morda nekoč nekje :D pa to je groza od igre. ni zgodbe, avti pa se obnašajo precej nenaravno. Mislim, da sem od 4 igral celo demo (ali pa je bil od trojke - nimam pojma) kaki mesec nazaj in je za kozlat.

Me res zanima, kateri aspekt pri tebi vzbudi kozlanje. A je to slabi vonj ali slabi okus? Ok, šalo na stran.

Če ti ta stil igre ni všeč, še ne pomeni, da je slaba. Osebno mi ustrezajo bolj arkadne avtomobilske igre, zato mi PGR3 ustreza, verjetno 4-ka tudi.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
  • vrhovni

Čudaki, večina od vas. PGR serija je vrhunec pol-arkadnega dirkanja: od kudos sistema, za katerega se moraš v nulo nadrkati driftanje, če hočeš doseči kakšne v redu rezultate, do grafike, ki je bila že na Xboxu s PGR2 izjemno hud dosežek, PGR3 in 4 pa to tradicijo še nadaljujeta.

Kako se lahko kdo zmrduje nad grafiko v tej seriji .. :doh: Raje si poglejte tale topic in občudujte fotke iz špila. :drool:

Link to comment

no jaz sem igro igral (obrnil) na 25 let starem tvju, ki se komi ostale barve razen crne in bele podpira (66cm diagonala) in je stvar bla zelo slabo nareta, se ovinkov se ni vidlo dokler nisi bil ze v njem.

ce pa forzo 2 ali pa dirt in ostale primerjam se veliko jasnejse vidi na tem starem crt TVju.

Link to comment
Čudaki, večina od vas. PGR serija je vrhunec pol-arkadnega dirkanja: od kudos sistema, za katerega se moraš v nulo nadrkati driftanje, če hočeš doseči kakšne v redu rezultate, do grafike, ki je bila že na Xboxu s PGR2 izjemno hud dosežek, PGR3 in 4 pa to tradicijo še nadaljujeta.

Kako se lahko kdo zmrduje nad grafiko v tej seriji .. :doh: Raje si poglejte tale topic in občudujte fotke iz špila. :drool:

sm vseen drift v pgr3 je solidarno lahek, no vaj meni je zelo lahek nič poseben, konstatno driftaš, ni veliko dela z tipkami ali z volanom, hočem rečt da je fizika drifta enostavna,hitra.....ni res veliko dela niti pri 150kmh+, če pa recimo probaš pri forzi1,2...recimo imaš nek avto ki ima zadnji pogov, serisko max 150hp, se ga tuna na nekje 600hp, mora biti lahek+po vrhu mu malo gume obdelaš,spustiš,napolniš...no tukaj se občuti težak drift, hiter drift, dela da švicaš itd, enako velja za gt4 marsikdo pravi da se sploh ne da driftat je zanič drift, morš met volan, avto res totalno naštiman in vidiš kaj se pravi drift game, imaš dela in dela da lepo normalno driftaš, zmer te vleče v neko brutalnost in je igra težavna....

pgr4 kaj je z vremenom, kakšni so učinki, slučajno vmes tudi neha padat dež ali je sm enakomerna mokra podlaga, ma fali še bolje simulacije podlage, asvalta, mokre podlage različne, pa še več...kdaj bomo kje dočakal :zzz::zzz:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Špil je zame najboljša diračina vseh časov. Take zabave in noro zabavnega nadzora v dirkačini enostavno še nisem doživel. :bowdown: + Online championshipi z Ninjo ter posledično pwnanje amriške t33n4g3 golazni je nepozabno. :ihih: :rock:

Forze itak sploh igral nisem, ker imaš v ferrariju bolj občutek kot da bi vozil traktor, ne pa 600 KM br00talno zverino.

TDU je bil tudi uživantski ampak tudi pol toliko ne kot tale PGR 4.

Nabavte si tole obvezno, ker bi blo fajn še kakšnega slovenca imeti zraven pri kakšnem online championshipu. :thumbup:

RELIX28.png
Link to comment

Driftanje je arkadno, čeprav ne povsem lahkotno. Če se prav spomnem se v GT4 ni nič težje driftal, če ne bom pa sprobu. V forzi pa driftanje odpade, razen če se spoznaš na tuning (in ne, 85% ljudi se sploh ni dotaknil tuninga).

Anyway nevem kdo ima probleme z slabovidnostjo, saj je grafika v PGR4 daleč najlepša kar sem jih kdaj videl. Mesta so detajlirana tko originalno, da se vse ostale dirkačine lahko skrijejo. Tokijo v dežju ponoči z Subaru Impreza 22b STi VS: Audi RS4... :innocent:

Grafično nima smisla karkoli z njim primerjat, mogoče edino GT5, bomo videli kako bo ingame laufu. Je pa multiplayer tako zabaven, ker se igrajo team championship (4 blue vs. 4 red) in se potem štejejo točke po skupnem seštevku. Škoda le, da niso dodali kakšne opcije da bi ustvaril lasten moto klub/klan/whatever.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.