Skoči na vsebino

Prihajajoče igre - vaši favoriti


Cloud

Priporočene objave

  • Odgovorov 144
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

f zero pa res ne kliče po wii kontrolah,

pri f zeru lahko vsak napačen gib pomeni smrt , wii volan pa se v natančnosti ne more primerjat z analogno gobico.

tako da tudi sam si zelo želim novega f zera ampak nujno mora podpirati gc controler in wii mote+nunchuk

drugače pa the conduit :drool:

Link to comment
f zero pa res ne kliče po wii kontrolah,

pri f zeru lahko vsak napačen gib pomeni smrt , wii volan pa se v natančnosti ne more primerjat z analogno gobico.

tako da tudi sam si zelo želim novega f zera ampak nujno mora podpirati gc controler in wii mote+nunchuk

drugače pa the conduit :drool:

To bi bila šele težavnost. I love a challenge :cool: .

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Sem igral Okami in Twilight Princess, moram rečt, oba sta vrhunska špila, ampak Twilight Princess je za nianso boljši v dodelanosti, izpopolnjenosti, pri Okamiju se še najdejo kakšne stvari, ki znajo najedat, čeprav je vseeno čarobna mojstrovina.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
  • Pred 9 meseci ...

A še kdo pričakuje sploh kaj za Wii? No, sam sem se po tej suši zagledal v The Conduit, Red Steel 2, Dead Space, Boom Blox Bash Party ter seveda Wii Sports resort. Me prav zanima kako bo deloval Wimotion + .

P.S: Če ne bo vsaj en špil od naštetih vrhunski prodam konzolo. Evo, pa sem rekel.

P.P.S: Potihem so tu še EA Grand Slam Tennis, The Darkside Chronicles, Monster Hunter 3, Arc Rise Fantasia, Silent Hill, Endless Ocean 2 ter Sin and Punishment 2.

Link to comment

EAjev tenis izgleda hudo. Ampak ne gledat EAjeve predstavitve, kjer so namerno zamaknili posnetek prikaz / animacija, temveč si oglejte predstavitev na enem sejmu, kjer laga ni bilo sploh.

Če na E3ju ne najavijo Pikminov 3, bom :bringiton:

Bodo pa avtorji Conduita, High Voltage, na E3ju najavili še 2 Wii igri. Očitno za ostale platforme sploh nimajo namena razvijat....

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.