Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ahaha, pa si le našel temo za postat vtise z zadnje seanse H3. :rock:

Seveda glih takrat, ko je treba vpisati nekaj drugega, a ok, premikamo se! :lol::beer:

Jaz grem naprej pisati o mapah sem:

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... php?t=4262 :cough:

fuck če bi mel malo več časa ker za halo treba delat in ne tu pa tam.saj se bomo 26 vse pomenili.mam pa občutek da mam sindro ko začnem s poznanimi igrt padem klaso nižje.ja jaz bi se na vašem mestu ta trenutek vprašo ali še sploh nižja klasa obstaja.ja za vedam se svojega ranga in zato vas tudi občudujem.kekken tak kak pa ti vodiš asistiraš igro :bowdown: :bowdown: .vse vidiš nasprotnika mene onega tretjega vse sfolgaš. nevem brez besed. mogoče zato ker sem na realnih tleh. :ihih: :lol:

dprulles.gif
Link to comment

Don't make me go red. :red:

Haha, maja, meni je ekipno sodelovanje in dinamično spreminjanje strategij daleč najboljša plat Hala. In je pač tako, da dokler niso vi izkušene ninđe, ne škodi, če en igralec z več exp vzame vajeti v roko in dirigira preostalemu teamu. V temu sem na casual nivojih dober, a tu pa tam se zalotim, da spremljanju situacije in formiranju strategije namenim še preveč sredstev, in bi bil bolj produktiven, če bi se bolj posvetil k lastnemu preživetju. Sicer pa, ne se bati, vsak je lahko hladnokrven in pameten na lastnih custom igrah in socialcih, a ko potem nagaziš na štiri lv 48+ proje, od katerih te trije vedno skupaj BRjajo, čim pokukaš z luknje, gre skuliranost lahko hitro v paniko in bemtenje. Saj boš videl na lanu, ko bo Sebek začel pregovorno cheatat. :annoyed: :lol:

See ya there! :objem:

Link to comment
Don't make me go red. :red:

Haha, maja, meni je ekipno sodelovanje in dinamično spreminjanje strategij daleč najboljša plat Hala. In je pač tako, da dokler niso vi izkušene ninđe, ne škodi, če en igralec z več exp vzame vajeti v roko in dirigira preostalemu teamu. V temu sem na casual nivojih dober, a tu pa tam se zalotim, da spremljanju situacije in formiranju strategije namenim še preveč sredstev, in bi bil bolj produktiven, če bi se bolj posvetil k lastnemu preživetju. Sicer pa, ne se bati, vsak je lahko hladnokrven in pameten na lastnih custom igrah in socialcih, a ko potem nagaziš na štiri lv 48+ proje, od katerih te trije vedno skupaj BRjajo, čim pokukaš z luknje, gre skuliranost lahko hitro v paniko in bemtenje. Saj boš videl na lanu, ko bo Sebek začel pregovorno cheatat. :annoyed: :lol:

See ya there! :objem:

ka pa ko ti kaka bejba da kompliment ka pa potem.dont make me go blue :D

mape mam dol grem pohčerko potem pa ogled.lp :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

Waa, hud stuff v zadnjih dneh featuring apollo, mlaky, keks, fireinside, unleashxcarnage, nitro ... & sirk. :D

DLC pack raztura in ima ga že toliko ljudi, da je nakup občutno bolj vreden kot v času nakup prejšnjega, za katerega potem nismo našli igre. Ampak no, silimo pak ne nikogar. Samo blackout je sweet lockout, ghost town zgleda skoraj z druge igre (in seka), avalanche pa je nekaj bolj zabavnega sploh.

Z apollom sva šla en kup DLC slayerja in najbolj je dogajalo prav na avalanche team duelu, ki je čisto genialna kombinacija game modea in mape. Hude akcije, razsuvanje vozil nonstop, čudaške strategije on the fly, assault na sredino preko lifta z random sticky bounce-back betrayalom, MINE... nema da nema. :bowdown:

Včeraj uletel še H2 veteran Sirk :bowdown: (igral pri kolegu) in je bilo smeh, ki smo šli v rangiranega team slayerja kot orenk underdogi po max skill levelih in res, ni nam bila lahka, a ko smo prišli na Stand Off smo se samo smejali in odprli dober folk v velikem stilu. Saj ne, da sem takoj otvoril s čistkoTM. :fiufiu:

Razsut hoga in nato fentat še oba pešca ter se mirno sprehodit po laser v prvi minuti je priceless.

31918114fullfe8.jpg

Še par epskih objectivov in socialcev, pa je bilo. GGs! :beer:

Wooo, od danes naprej pa je Sebek spet online. No scope beasting madness ahead! :hyper:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Smeh igre zadnji teden. Včeraj je bilo nekaj govora o levelih in o tem, koliko bi morali spedenati zadeve za prifurat na vrh - 50, pa smo se za štos resneej lotili enega team slayerja,k jer nam je joinal random nizozemec. Moo, čisto hudo. Serija 7+ iger čistega teamplaya, da sta še Isolation in Narrows zgledala kul stopnji. :love:

Za finish nizozemec gre mi trije s Keksom in UnleashXom pa stamanimo dve pedesetki + en drobiž (tam 48 :lol:) v napeti igri na last resortu. Res huda akcija. Glih en četrti kompetitivnež nam je manjkal. SEBEEEEK? :innocent: :annoyed: :eye::innocent:

No, potem je joinal Kevin, ki glih tako kompetitiven še ni in raje probava čuden stuff, pa smo razširili v par big teamov še s Firejem in par drugih.

Nato je bil čas za sprobati novega socialca, ki se po novem igra v ekipah štirih igralcev, torej brez Emo buttona in tam smo jasno delali narezek z nasprotnikov, tako da smo se lahko šli tudi res komične mini-igre, ala oponašanje hidden masterjev. Tu slika z epske skrivalnice na last resortu. :lol::lol::lol:

34360525fullgy5.jpg

Drugače pa, med browsanjem po bungie.net profilu sem naletel na svojo zadnjo igrano Halo 2 igro na Liveu. Ko sem videl barve in sestavo ekip, me je zvilo. :ihih: Nadlegendarno! :car:

halo2lolev7.png

Link to comment

Ja ja, Sebek, vidimo, ja, da si na knap! :tepen:

Sva dobila s Keksom idejo, da zbuhava eno plylisto na lv 50. UnlashX bo zraven mimogrede nabuhal še kak hladilnik, pa to, a rabimo pomoč! :eye:

Drugače pa smo tudi govorili, da bi si našli kak dan v tednu, ko bi se poskusili dobiti za kako lepo usklajeno razturancijo in brezveze se je okoli lovit in čekirat, če je kdo gor, ko bi pa raje vsi uleteli na določen dan ob določeni uri in gasa. Daj, naj najbolj busy (SEBEK? :evil: ) predlaga en termin, pa bomo tisti, ki v zadnje cajte itak več igramo potrdili, če je kul in je, a?

Shoot, bitteschön! :annoyed: :innocent:

---

Evo, jazst gor! :bringiton:

Link to comment

Če hoče kdo poceni multikill badge, je ta vikend pravi čas. Spet je namreč na voljo Grifball playlist. Jaz sem dobil v kaki urci 10 overkilov, 4 killtacularje, 2 killtrocityja in 1 killimanjaro. Sicer pa sta igrala še Unleash in Keks, smo malo terali overconfident američane. Drugače smo pa kr pogrešali ostale, ko ste se že neke pogovarjali, da bi igrali ob petkih zvečer :petting:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Se posipavam s pepelom. Res drek sem. Dal sem pobudo, potem pa zginil neznano kam. V bistvu.. Ah, vraga, bom kar Sebka lepo okrivil. Včeraj je namreč uletel gor, jaz vidim, pa joinam, nato zavohata kri še Keks in Apollo. In kar naenkratz neka epska maratonska seansa. Na koncu Sebek začne nekaj softirat, da pa če je zdaj toliko igral, potem verjetno jutri ne bo. No, to bi se še preživelo, če ne bi še Keks zasoftiral, da pa potem pa tudi njega verjetno ne bo (ali vsaj tako sem slišal... hej, lažje je zvaliti krivdo na dva, kot na le enega, right?) in potem sem postal še jaz tako soft, da sem se danes odločil delati nekaj drugega.. In to brez, da sem obvestil. May bad. Oz, ajde. Sebeks's bad. He's a cheater remember? Tko da valda, da je treba njega obtožit prvega. :tepen::innocent::objem:

Bomo nadoknadili pwnage ob prvi priliki. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.