Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Saj saj, če me vidite v SC4, a je kak serious H3 bizniss v điru, naj vam ne bo nerodno poslati invajta. V najslabšem primeru odklonim, ni se pa treba bati, da me motite. ;)

Drugače so pa Lone Wolvesi dokaj love/hate. Po svoje je kul, ker folk teče okoli kot puran in kar dobivaš random kile. A po svoje ni kul, ko dojameš, da če igraš varno in premišljeno, bo folk, ki uletava v random smert čisto prehitro ostalim nafilal kile, kar te potem vzpodbudi, da še ti blind rushaš z ARjem takoj po spawnu. :tepen:

Pač, treba je idealno ravnovesje najti med tem, da rushamo ko scrub in tem, da vseeno ne umiramo čisto zastonj.

Bom rekel, da so Lone Wolves v glavnem dobri za achievemente. :razzy:

Link to comment
Hehe Kekken, zanč smo te stalkal, kako delaš achievemente pri SC4 offline, mi pa nabijali h3 :eviltongue:

No pol se pa dobimo danes zvečer, zdej se grem pa tepst za box z bratom :tepen:

Ahaha, ke carji! :car:

Saj saj, se malo, pa bo 1000. Drugace pa imam res edini pomemben achievement SC4 ze v podpisu. Fak, kako seka. Fak, kako pwnam. :innocent:

---

Hoho, lepo lepo, kmalu boste vsi strasili s katanami in kul rumenimi celadami (unimi, za kasirat headshote :tepen:).

Dary: Ce ti manjkata samo se ta dva, si na konju. Frenzyja se se kako da, overkill.. humm, jah, za overkill pa je treba krompir, pac. Ampak da se vedno v wolvesih, posebno, ko pade kak objective game, pa se folk grebe v hillu. No, ali pa Swords free for all. Achievement frenzy! :drool:

Link to comment

Lepo, da si najdu špilo v kateri brezpogojno ownaš, men je to UT3 :love:. 1on1 sem še vedno nepremagan :beer:

Guise za včeri se opravičujem najprej me je T2 diskonektu, očitno optika še ni 100% zanesljiva...Kasneje sem pa še nenapovedan obisk dobil, žal ji Halo ne leži preveč, pa še tega se je blo treba držat

picture-121.png

Anyways danes smo za? Se zmenmo za uro, kdaj vsem odgovarja? Za zdej smo Keks, Mlaky, Nitro and myself. Dary ti imaš Legendery Map pack?

Overkill je easy narest na The Pitu King of the hill

Killing Frenzy

Link to comment

LoL, jaz sem včeraj skor celo popoldne sam igral SWAT, pol sta me pa Mlaky pa Apollo neke zajebavala ko sem bil appear offline :lol:

Zvečer oz. nekje do pol treh sem šel pa še Assassins Creed malo za ačivmente špilat, pa je začelo fejst grmet, pa sem nehal.

Anyway, danes bom jaz sigurno gor, sam počakat je treba, da se mi "potreba" vrne. Shouldn't take long.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
LoL, jaz sem včeraj skor celo popoldne sam igral SWAT, pol sta me pa Mlaky pa Apollo neke zajebavala ko sem bil appear offline :lol:

Zvečer oz. nekje do pol treh sem šel pa še Assassins Creed malo za ačivmente špilat, pa je začelo fejst grmet, pa sem nehal.

Anyway, danes bom jaz sigurno gor, sam počakat je treba, da se mi "potreba" vrne. Shouldn't take long.

sej sem vedo da se skrivaš offline :a_a:

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

Ja LoL kere finte :lol: 36 wheelmanov v enem matchu :lol: Plus še one finte, ko sma z Apollom invadala Leđendery brawl - mosh pit na standoffu in jaz vozim, on pa na gunnerju :lol:

Pa lepa hvala še Mlakyju za help pri achievementih, se veselim nadaljnega sodelovanja. Škoda, da si šel tak hitro, smo igrali do pol treh zjutraj, spet masovne custome - 10+ ljudi, za konec pa ranked BTB - še ninja je špilal :rock:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Sorri guise včer me je že tko glava bolela, da sm že igral z zaprtimi očmi, zato sem raje šel. :doh:

daj ne bluzi raje priznaj, da te je baba vzela v roke in se ti je jeb..o za nas.....sam pazi boš froca naredu in boš FOTR postal, igranje boš pa imel od 22.00 do 4.00 zjutraj :fiufiu: in Dont smoke that shit !! :D

Xbox

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.