Skoči na vsebino

Slusalke ... again ...


DjRider

Priporočene objave

  • N7

dobro, slišal sem praktično vse precej dobro!

se pa ne spomnim več glasov po imenih tako da... bomo v soboto spet testirali ;)

aja, in nene... sem se pred časom nekaj trudil z logitechovo bt slušalko pa je slušalka že tako boga, da se ni obneslo. priložena jabra je zakon. imam pa tudi vrhunsko plantronicovo ampak mi je je škoda za take fore.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7
Katere vse ? Res, da nisem mogel menjat ekipe ampak jaz sem slišal samo tebe... tut vesolcev ne :headscratch:

ja vse udeležence...

lej, pejt pod nastavitve in si malo optimiziraj jakost slušalke.

sicer pa imam sam speljan zvok na saraund po dnevni sobi. slušalica je zgolj zaradi mikrofona.

;)

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
Ok koncno nekaj akcije z slusalkami. Sam wtf, zvok je tak ko bi posluso zabe in hotel razumet kaj govorijo :S wtf??!!!

Pomojem je tiste z boljšo povezavo bolje slišati, kot tiste z slabšo. Nevem no, naj komentira nekdo, ki se bolj spozna na to zadevo.

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment

V soboto, ko smo igrali sem imel same probleme s to prekleto slušalko. Najprej je bila prazna in sem jo potem, ko me je koper rabil letel iskat na računalnik (kjer se je polnila) in je delala lepo. Par sekund po tustem pa je kar naenkrat prekinila povezavo. Potem sem jo moral resetirat in je končno začela delat! Potem je sicer delala OK.

Problem pa je tudi slaba kvaliteta zvoka med igro. V chatu je sicer lepo delala samo med igro pa je zvok tako nerazločen, da zgubiš živce včasih.

Link to comment

Problem pa je tudi slaba kvaliteta zvoka med igro. V chatu je sicer lepo delala samo med igro pa je zvok tako nerazločen, da zgubiš živce včasih.

Med igro ne more biti tako dobra kvaliteta zvoka, saj so med tem ko igraš bolj pomembne druge stvari ...kot je naprimer samo igranje, medtem ko je v chatu bolj pomembno pogovarjanje in je zato pač bolj razločno :beer:

Link to comment
trikotnik motis se. Slusalka vsak dan zabava na polno. Oz. ne slusalka - spil. 1x cujem 1 ne cujem kopra, nejcka itd. itd. :bringiton:

Se strinjam, enkrat smo se slisali smo MaTTra, RiBeach in jaz, kopra sem zelo zelo malo slisal ubistvu nič. Problem pa je v špilu, ker sm sam sprobal še z Logitechovim slusalkam in je blo isto. Drugač pa stane tale Jabra BT-135 35€, tk da je kr dobra.

aljazzSLO.jpg
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.