Skoči na vsebino

[Uradna tema]COD 4: Modern Warfare


Ozi

Priporočene objave

  • Odgovorov 272
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • N7
Ozie kva nc MP ne igras

ne, ne še. najprej je treba obrnit. pri mojem pomanjkanju časa je to svojevrsten rekord. tudi za tako kratek špil. po drugi strani pa vsaj nimam takega občutka, da je kratek :lol:

uh, ja. kje so časi neprespanih noči in dni. in 8urnega neprekinjnega nažiganja... :no_no:

ozi_SLO.png

Link to comment

Hmmmmm... kaj naj rečem od tej igri...

Igra je odlično narejena, se vidi da so si nekateri ljudje vzeli precej časa da so vskup spravili tako umetnino :car: svaka jim čast.

Grafika trga gate :beer: zdaj sem igral še samo campanjo tako da za multiplayer še ne vem bom pa sproti več napisal ko bom malo več preigral :ninja:

Dopade se mi ko ti sovražniki mečejo granate in jih lahko pobereš ter jih jih zalučaš nazaj :mwahaha:

Sovražniki v campain niso niti tako neumni kot bi si človek mislil (igram na regular) in se tudi zgodi da umreš v kaki zasedi :tepen: . Samo ko pa jim prideš za hrbet pa narediš mali raztur :bringiton: :bringiton:

Kdo igra na MP naj mi prosim sporoči svoj nick. Aha in še to kaj bomo imeli kaki klan :bowdown:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.