Skoči na vsebino

[Uradna tema] Medal of Honor: Heroes 2


SlashSpeed

Priporočene objave

Igral zdaj tri rundi, samo kakšnih 200 igralcev, čeprav jih je bilo včeraj ob 17.00, najmanj 600-700. Vseeno sem odigral tri lepe runde, ki so se končale z mojimi statsi (kill:death ratio):

3:8

14:9

9:3

Pa še par nasvetov za novince:

1. Izogibajte se "open spaceov", ker je predvsem v TD veliko odličnih sniperjev, kar priča moja prva runda.

2. Vedno hodite v boj s polnim arzenalom, pa četudi imate recimo še 19 od 20 možnih metkov. Reloadanje je ena najbolj pomembnih stvari v igri!

3. Ko v neposrednem dvoboju zmanjka metkov, je najbolj priročno poseči po pištoli (luger, .47 automatic), ker menja hitreje kot reloada in ti s tem zagotovi prednost.

4. V bojih, kjer so omogočene granate jih s pridom uporabljajte. Ne jih brezveze varčevat, ker boste tako ali tako čez minuto mrtvi ( ;) ). Zabrišite eno granato v skupino ljudi v Deathmatchu, ki se streljajo med sabo, pa poglejte kaj lahko naredi ena granata.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...

Občutek z wii-jevo puško je odličen, ko se navadiš, je isto kot bi držal pravo orožje (sedeti moraš na stolu odvisno od višine tv-ja, da maš zravnano hrbtenico , ne na fotelju), drugače pa je igra malo tumpasta, ponavljajoča, sovražniki kar uletavajo iz enega kota, kakšen hrošč ko pobiješ vse nasprotnike in kar ni chek pointa, lahko bi bila bolje izpiljena. Drugače pa je za preigrat če imaš puško (wii zapper).

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.