Skoči na vsebino

Gears of War


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 433
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

kako pa deluje MP na live-u oziroma zakaj ni takega laga kot npr pri kakšni PC streljačini (War Rock :doh: :eviltongue: )

Normalno da je lag. Pac odvisno skom spilas. Ce bos z enim japoncom ki bo hostal procakuj big lag.

Lag igre ze prakticno takoj vidis ko prides v spil. Ce nena takoj nalozi vse ko joinas igro v GOW lahko pricakujes da nebo dobra igra.

Pri FN3 se pa lag pozna na razlicne nacine. Eni delajo cisto tekoce, eni prav z grozno zamudo, eno celo steka, eno slideshow skoraj.

Vecinoma pa je nekje low do medium zamuda.

Sem malo opazoval prenos podatkov med spilom. Tisti ki majo priblizno 3kB/3kB nebo dobra igra. 8kB/8kB pa ze odlicno.

To vendarle vse playeri hostajo pri konzolah tak da lag bo in nebo. Kak pac.

Zato tudi nemislim nabavit COD3 ker bi mogo sam hostat oz drugi. Dokler nimam optike nemorem to delat. :yuck:

Link to comment

Ah meni se GOW vedno majn dopade. MAm obcutek da je dobival take ocene ker je bil edini spil take vrste bol kot kaj druga. Singleplayer je brezvezno vec ali majn multi pa pravtako bedno naziganje. Obijes koga tak ce ga snajpnes al pa na njega rushas. Ce se pa strelas za ovirami kot je verjetno point spila pa ne nardis dovol damage da bi kdo pado razen ce spet stopis do njega in potem smo spet pri hand to hand fightu skoraj.

Link to comment
Ok sem probal in probal in jaz nazalost cisto nic nevidim v tem spilu kaj ostali vidijo tak da sem se odloco in jo bom prodal ker mi je totalka brezveze.

Lej Sawyer špil ti je lahko dober ali ti pa ni, ravno tko jaz v FNR 3 ne vidim nič kar bi me pritegnilo, tebi je pa super.Ljudje imamo različne okuse in če večino slovenskih XBOX360 igralcev vprašaš če jim je GoW ok, jih je zelo malo ki temu nebi pritrdili! Moje subjektivno osebno menenje je, da konzola tehnično z grafične plati še ni videla tako detajlno izdelanega špila. In se bojim, da se bodo igre klasificirale po pred in po GoW! Je pa res, da tudi mene GoW MP ne prepriča tako kot bi me moral!Bomo videli kaj bo prinesel HALO 3??

Xsiluro.jpg

Link to comment

Takole, zdaj ga konco imam. Takoj prvo sprobal MP in zgleda odlicno, samo navadit se se moram. SP sprobam mal kasnje. Dajte mi rect, kolkrat te moram vstrelit onga da crkne, ce clip spustim v nasprotnika pa kr nic pol pa on pride pa bum naenkrat :headscratch:

aja, dajte mi rect ko boste igrali nasi, da se pridruzim, danes?

Link to comment

Ohoho, odlicna igra. Sawyer se dobro da sem videl tvoj oglas :D, ker ce bi sel v MM in dal za navadno igro 64 in bi vedel da zamujam kolektor za 55 bi se obesil verjetno :razzy: . Vglavnem SP mi je dober, igram na hardcore ker se insane ni odprt in se ze jebem kar, moram se se navadit. MP sem zdaj igral z xsilurotom in bil "boljsi", ker se mi je verjetno pustil, da imam malo veselja :bringiton: . invite sem poslal ampak noben ni prisel potem razn njega, ninjaklan ti si pa tak obseden z tem lost planetom :crazy::D

ja nic, jaz bom vsak dan proti veceru pripravljen na MP sam invite me.

Link to comment

Za vse , ki še ne veste prihaja "update" in nove mape za Gears of War več na spodnjem linku!

http://www.xbox-scene.com/index.php?new ... kpPtJESycL

Citirano iz xbox-scene foruma:

This was said in the press release:

"The maps, plus an introductory video featuring Gears designer Cliff Bleszinski, are free thanks to the kind sponsorship by the Discovery Channel's Future Weapons series which launches next Monday January 15th, 2007."

The maps are FREE. !!!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

are free thanks to the kind sponsorship by the Discovery Channel's Future Weapons series which launches next Monday January 15th, 2007."

Definitivno bom gledal to odajo, no vsaj zamuditi je nebi smel :)

http://dsc.discovery.com/fansites/futur ... 04-ae-0010

Link do strani discovery future weapons...

BTW, na prvi strani se pokaže GET 2,000,000 M$ XBOX LIVE points ;) Nisem klikal na how to get it, lahko pa probate vii.

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.