Skoči na vsebino

Gears of War


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 433
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

To je vprašanje za tiste, ki so GoW opravili po single player-ju. Ali se vam je zdela GoW kratka igra recimo na hardcore stopnji. Baje, da je bol kratka, ker traja ene 12 ur. :roll:

Jaz sem prešpilal Gow na casual,hardcor in Insane sam. Edino na Insane mi je pomagal Xfr3ak ubit generala Ramma .

Dolžina je čisto zadovoljiva, meni se ni zdela prekratka.

Zdaj bom še prešpilal na Insane v co-op varijanti , Ethan82 samo povej kdaj :beer:

Xbox

Link to comment

• Fixed aspect ratio distortion when using VGA cable with 4:3 displays at resolutions higher than 640x480

• Fixed voice issue with new players joining Player Match games in progress

• Players can now get the Achievement for "Dish Best Served Cold" when using Troika turret to kill RAAM

• Fixed rare situation where host could loop countdown and never start match

• Fixed rare situation where players could get stuck after chainsawing in multiplayer

• Reduced Grenade Tag melee distance

• Enabled “Strict” NAT check on host to prevent possible connection issues

• Optimized server browser queries to return results more quickly and prevent scroll bars from hiding quality of service icons

• Reduced number of possible revives in Execution to match Warzone

• Removed host name from Ranked match server browser

• Disabled security cameras in Ranked matches

• Ranked matches now require balanced teams (3v3 or 4v4)

• Increased penalty for quitting a Ranked match to -50 points

• Added additional cheat detection code

• Additional housekeeping updates

Ta update je bil LIVE pred 10 dnevi, ce se ne motim. Drugace pa je se novi, ki zopet popravlja aspect ratio in dodatne tezave pri igranju z VGA kablom.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
To je vprašanje za tiste, ki so GoW opravili po single player-ju. Ali se vam je zdela GoW kratka igra recimo na hardcore stopnji. Baje, da je bol kratka, ker traja ene 12 ur. :roll:

Jaz sem prešpilal Gow na casual,hardcor in Insane sam. Edino na Insane mi je pomagal Xfr3ak ubit generala Ramma .

Dolžina je čisto zadovoljiva, meni se ni zdela prekratka.

Zdaj bom še prešpilal na Insane v co-op varijanti , Ethan82 samo povej kdaj :beer:

Ja, samo sporoči pa gremo lepo od začetka. (enkrat sem že končal coop na insane, tako da naj bi blo malo lažje). :)

Sporoči, ponavadi bolj v večernih urah.

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Mah, to so neumni njihovi cenzorji. Igra je igra, pa če je luštkana do onemoglosti al pa ogabno brutalna. Itak imaš ratinge in nevem v čem je problem, da bi se 18+ igre pač prodajale 18+ osebam. To, da imajo v Nemčiji prepovedane nacistične simbole nekako razumem, ampak teh štosov s krvavimi igrami/filmi pa ne razumem. Kao da so špili krivi za nasilje v real-life...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.