Skoči na vsebino

Star Wars: The Force Unleashed


iLichu

Priporočene objave

  • Odgovorov 72
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

škoda ker ne pride na pc :crybaby: :no_no: k če pogledas ostale star wars igre,vse so ble na pcju...

SW špilov je ko dreka, tako da to ne drži winky.gif

Če pa misliš Jedi Knight serijo z odvrtki, pa se je začela na PCju in je res hecno, da ne planirajo porta.

No kakorkoli, včeraj so na RTL2 kazal Force Unleashed in izgleda ql. Samo še vedno ne vem, kaj točno bo to - čista tretjeosebna mečevalščina al bomo tudi prožili orožja?

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Naj se ti ne mudi ker je spil beda :doh:

Kje so dnevi, ko smo igrali SW: Jedi academy?

Moras se navaditi na kontrole. Force je super uporabljati, vendar je prevec nasprotnikov na enkrat v spilu in na koncu izgleda, kot kaksen "beat them up".

Res pogresam Outcastov nacin igranja, ne pa tole... Je pa po drugi strani spil, ki je vreden nakupa, ceprav ne doseze outcasta...

Link to comment

Ëj nevem no demo sem 2x obrnu pa me je minil da bi sploh kdaj še povohu cel špil. Na začetku sem bil shypan da bo zadeva bolj nelinearna ampak tole mi pa res ne sede. Napovedoval so skoraj revolucijo in nevem kaj, na koncu pa smo (opet) fasal en lahkoten špil za 1 playthrough. Sorry če sem party pooper ampak počas mam dost teh next gen all flashy graphics 10million campaign for hype špilov :annoyed: :annoyed:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Ëj nevem no demo sem 2x obrnu pa me je minil da bi sploh kdaj še povohu cel špil. Na začetku sem bil shypan da bo zadeva bolj nelinearna ampak tole mi pa res ne sede. Napovedoval so skoraj revolucijo in nevem kaj, na koncu pa smo (opet) fasal en lahkoten špil za 1 playthrough. Sorry če sem party pooper ampak počas mam dost teh next gen all flashy graphics 10million campaign for hype špilov :annoyed: :annoyed:

2x globoko vdihni :D

RELIX28.png
Link to comment
Mene pa malce skrbi, da ni MP. Kaj bom delal, ko obrnem špil? Nič, prah se bo na njem nabiral. Demo je ql, sem ga že 5x obrnil in če bi špil vseboval MP, bi ga 100% kupil, ampak, ko sem ugotovil, da ne bo MP, nisem več 100%. :tard:

Ah boš pa na različnih stopnjah težavnosti igrov, sploh pa pomisli lahko igraš vsakič drugače.

1234567896376444.jpg
Link to comment

Pač misli s tem , da se vsakič nasprotniki malo drugače vedejo/reagirajo in lahko uporabljaš različne pristope. Vsakič je fajt drugačen. Čeprav men se zdi vse preveč linearno(nimaš izbire poti napredovanja) in predvidevam da bo špil kratek 5 do 6 ur.

Sam bom rajš nabavu Mercenaries 2, ki ima Online coop, velik replay factor, nelinearnost in me preprosto bol vleče kot pa Force Unleas..... :rock:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.