Skoči na vsebino

[COD4] KBAP klan


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 173
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Eno vprašanje by noob:

A je tale COD4 podoben igri Wolfenstein: Enemy Territory po igralnosti? Ena taka dokaj umirjena strateška streljačina?

A maš poklice kot so medic, heavy soldier, field op, engeneer... pač klase mislim... ali so vsi človečki enaki po zmožnostih?

Ena taka dokaj umirjena strateška streljačina?

:lol: stari probaj verjemi da neboš šel dol.zajebano.jaz mam že 1d13h igranja pa sem še katastrofa,s tem da niloli prej nisen nažigal na pc pa ne ps2.jaz sem čisti novinec.dosti bolj mi gre nakladenje na forumu,stem da smotar sebek tu se pa vidi talent da o KBAP modelih ne govorim.ti so pa razred zase :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment
Ja glih sem vidu???!? WTF je to, kao smo zgubil 2:0?!?! Na moj ticket še kr niso odgovoril, wtf ta stran je ena sam pizdarija ej ko jebe vse skup jz se nam več menu za matche pa rihtu tega sranja

dejte se fantje zoorganizirat,pa tolko krat vas vidim skupaj gor.shoe ne obupat tehnične stvari pošlihtat pa verjrmi DA JIM BO ŽAL.po tem kar sem doživel samo enkrat s tabo pa s kalambasterjem vah.hitro da ne moreš verjet.pravim pričakujem od vas da se zmenite pa razturite. to fotri čakamo,vedno znova gledamo gb pa vse tiho. :rock: :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

Mah zej mi je admin odgovoril na ticket in je rekel da ni panike, danes/jutri nam bo pripisal zmago, cheatrji pa bodo dealt accordingly. Naslednič naj zovemo refereeja, da vleti v špil in prečekira zadevo.

Dejte jutr met en clan match no pa nabijte ene nube, v nedeljo ko priem nazaj na boxa pa vžgemo še kako.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Mah zej mi je admin odgovoril na ticket in je rekel da ni panike, danes/jutri nam bo pripisal zmago, cheatrji pa bodo dealt accordingly. Naslednič naj zovemo refereeja, da vleti v špil in prečekira zadevo.

Dejte jutr met en clan match no pa nabijte ene nube, v nedeljo ko priem nazaj na boxa pa vžgemo še kako.

Ninja noo... saj ves da nam brez tebe ne gre :(

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.