Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Aja, tudi glede TD:U (na PCju) je rekel, da je prav trpel od arkadnosti. Samo potem, ko igro obrnes, pa nek Hardcore Mode ali nekaj takega odklenes, kjer pa baje igra postane dosti bolj simulacija. Zdaj se ima pa superfino, ko na HC zganja freestyle po veselem otokecu.

TD:U ne igram več, a če se prav spomnim imaš "hardcore" način na voljo že od začetka.

DiRT pa mi ni bil všeč kot celota in mislim, da razlogov ne gre iskati samo v mojem okusu.

Link to comment
Ja dvomim, da vsi hocjo nazigat spil kater morš prakticno ceu zivlenje stran fuknt, da si karkoli uspešen v njem. Pac ga zanima, ce je Facebreaker kot arkadn box in zabavn spil dobr ali slab.

Eh, ravno tolk časa porabiš kot pa npr. za eno dobro streljačino . ;)

Drugače je pa Facebreaker ena večjih pretepaških bedarij, ki sem jih igral evah. Špil ima praktično 2 različna napada, 1 grab in pa mislim da 3 različne specialke (ki pa jih vse enako aktiviraš, odvisno samo od combo gaugea, ki pa ga polniš s pure button mashingom). Potem je tu še block in pa ceneni parry sistem. Tako da tudi neke kvazi "arkadne globine" ni.

Če bi rad igral box, je edini pravi odgovor FNR3, ki je imo na easy primeren tudi za casual playerje. :tepen:

RELIX28.png
Link to comment

No sej to ga je verjetno zanimal glede Facebreakerja. Ne pa da un model nabija kdo je sposobn igrat hardcore spile, vmes pa ni pogruntu, da ne zanima vsakega ta zvrst v hardcore mode-u. To je isto kot da bi jz teb su tezit, ker ti burnout sede, ampak si nespo, ker ne obvladaš Forze 2. Bo šlo?

Mercse 2 pa tud jz pricakujem nestrpno. :)

DejchSLO.png
Link to comment
Mi je pa cudno, da vas pri Sequence tako ownam. Kolikor sem videl po achievementih, ga razen mene sploh nihce se ni obrnil. Pa saj sploh ni tako tezek (za obrnit, dobiti hudi score je seveda nekaj drugega).

evo ti, v 4ih stvareh me maš za prehitet.

whothafunk.png

--

Potegaman.png

lepo je videt da konkurenca ne spi, samotar me vedno nekaj mrda v glavo s podiranjem rekordov. quid pro quo.

Link to comment
MERCS 2 SO BAD ASS!!!!!!!!!! OBVIOUS BUY (če s pirat)!

Gamespot je spljuval špil:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/ ... eview.html

Zanimivi se mi zdijo minusi

Drugi so bili bolj prizanesljivi:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/ ... itic-score

Lej stari who gives a fuck kako oceno je dal špilu Gamespot ali pa kdorkol drug, zarad mene lahk ma špil oznako garbage pa ko men dol visi, špil preprosto seka in zame je 100x boljši od let's make a movie GTAIVja in ostalih bedarij ki so fasale 8-10.

Nevem a ljudje res niso sposobni lastnega mnenja da berejo te bedarije od ocen, ki jih itak piše folk ki majo malenkost več pojma, večina pa je po možnosti itak podkupljena na tak ali drugačen način.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.