Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Mercs 2 dobesedno ownajo venezuelsko đunglo! Za moje pojme najboljša igra leta do zdej. Vsaj po zabavi, ki jo ponuja.

Quoted for truth!

Škoda sam da nimam te dni cajta nabijat, včeri vidu da so vsi že velik dlje naprej od mene :(

Dej ko kdo unlocka nuke naj poroča kakšno štalo nardi. Jz sem zadnjič unlockal MOAB (mother of all bombs) misleč da je to nuke ampak je sam mal bolši BB.

Drugače pa upam d avsi veste za exploit/glitch za easy $$$:

Spoiler!

Delajte Winch challenge pri unmu ircu v PMC bazi, max wager bo vedno 5% vaše celotne bilance, jz sem nekje pri 50 miljonih lahko stavu 5 miljonov max in maximum bet vedno ostane 5 miljonov asmpak ko naberete 80-100miljonov+ se vam bo minimum wager zvišu čez max 5 miljonov, kar pomen da boste od 100 milj naprej vedn večji min wagewr dobival 5.3, 5.6, 5.9, 6.3 miljone.... easy cash.

Aja pa če je kdo nub - pri temu challengu je treba tiste zaboje na winch magnet zahaklat (sam na dpadu levo da se spusti) in jih v krog postavt en zaboj na drugega in na koncu sam tist toolbox dejte na vrh.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ej ne morm rečt da sm obrnu ta ''ATX'' vendar mi je Pure res všeč in verjemi ne igram sploh teh rejs fint. Vse mi je všeč, grafika, gameplay(b00stanje+triki+nabiranje energije za b00st in trike). MP bo extremno fun, še poseb če bo live chat umes. To bo folk umiru od smeha ^^. Can't wait pa še na moj rojstni dan izide za Evropo.

Link to comment

Ma jz sem sprobu tale Pure in mi nekak ni neki posebnega. Grafika je resda kul ampak igralno mi pa ni zanimov. ZTej če bomo kdaj kak multiplayer udarl bi znal bit zanimivo, ker proti botom je res krnekaj, nabijam trike v nulo in vedno prvi prifuram do konca tk oda ni izziva in posledično neke motivacije, lahko pa da bo v MPju popolna norija!

Drugač pa gimme Skate 2!!!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Saj Gearse itak vsi imajo. Samo vi ze vsi ownate, zato bi mi pa bilo bolj fora s Kekkenom, ker sva se oba cista nubeka (prefurana prva dva akta na Hardcore). Poleg tega sva s Kekkenom ze leta dobra kolega in je tudi potem bolj zabavno (jaz sem zelo sramezljiv drugace, to je tudi en glavnih razlogov, da onlina ne igram - sploh zdaj, ko se chatanje spada zraven).

Pa iz raznih razlogov si lahko jaz Live igranje s chatanjem vred samo dopoldan med tednom privoscim, takrat ste pa vecinoma po sluzbah, faksih, solah,... (Kekken pa ponavadi popoldan dela).

Drugace pa hvala za ponudbe (padel bo pa itak trial, pravi Zlatko pa kasneje, ko bo treba Ikarugo co-opat).

Potegaman.jpg
Link to comment

ja sam PURe bazira bolj na trikih ane? ATX ma kar pošlihtano fiziko, ni preveč arkada ne simulacija - nekje vmes - bolj arkada že. Edino kar me na tem špilu moti so skakalnice oz. način pristajanja - ker včasih se je nemogoče izogniti padcu. Bomo vidl, vleče pure demo - je kar velik! upam da bom danes lahko špilal. Zanima me katero dirkačino največ igrate online? Project gotha ali forzo, mogoče atx(tu nisem glih našel dost playerjev, medtem ko pgr seka online). Zanimivo bi bilo čee bi izdali kako formulo. Nevem bom videl kako se bo obnesel pure. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.