Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Najboljši špil na X360, kar sem jih igral do sedaj. Igram sicer na normal, ki je končno pravi normal, bi rekel pa, da je težji od npr. heroic v Halo 3, malo zajeban ampak ne preveč. Moti morda edino to, da mimogrede fališ kak dodaten quest, ki ga ni nujno opravit, ti pa da achivement. Seveda pa tukaj ne duleju varianta, dauletiš in vse postreliš, ampak s emoraš malo bolj potruditi. Grafika je odlična in detajli v nulo spedenani, v bistvu je skoraj preveč stvari, ki so kar tako tam, brez posebnega namena sobe v katerih ni nič uporabnega... najboljši pa je ruski govor! Skoraj ne rabiš brat podnapisov ;)

Priporočam tistim, ki imate jajca za malo bolj zahtevne igre.

Jokerjev opis

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Tudi meni je bila Metro ful dobra igra. Še posebej na koncu ko hodiš gor po stolpu, kjer je lep razgled nad apokaliptično Moskvo. ( tam sem si za trenutek dal dol masko de sem lepše videl razgled). Pa cela zgodba je dobra. Duhovi v rovih :) Se je treba pa kar precej potrudit za 1000G

Še posebej me je mučil tisti achievement ko moraš raziskat vse kraje v igri, ker mi je pošteno zmanjkovalo kisika :)

Urejano od xboxowner

XBL : C Denis SLO

PSN : C_Denis_SLO

 

Link to comment

Mhm. Carski špil, ni kej. Moram do kolega stopit po DVD :)

Sicer pa trenutno samo Fifo 11, z Romo smo drugi v ligi (mam svojega playerja ^^) in upamo, da Juventus končno zagrize v prah s svojim epic win streakom. Pa če kdo slučajno ve, če se je možno za eno tekmo odpočiti mi naj pove kako :)

Nadaljujem pa še novo Castlevanio.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.