Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

Mi je pa cudno, da vas pri Sequence tako ownam. Kolikor sem videl po achievementih, ga razen mene sploh nihce se ni obrnil. Pa saj sploh ni tako tezek (za obrnit, dobiti hudi score je seveda nekaj drugega).

.

vidim da si se posvetil špilu , jaz se še nisem tako da bomo videli

trenutno ownaš Sequence in evolved :car:

oni achievment SMILE že maš ??

pa še Braid-a morem prešpilat saj bo

naj se lov za rekordi v GW2 začne :thumbup:

Xbox

Link to comment
  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Jz sem pa že cel trd od čakanja na Mercenaries 2. Debeli američani ga nažigajo že cel tedn in teasajo z gameplay live feedi na netu da mi res šprica. Ni kej, dober špil bo, nisem že dolg bil tko zrajcan kot za Mercs 2!

Drugač pa nevem če sm v celem tednu igral karkoli razen učer 2 urce cod4 :red:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Glede Dirta na PCju: jaz osebno se ne spoznam prevec na dirkacine, ker jih ne igram/maram, imam pa prijatelja, zagretega PCjasa in ljubitelja realisticnih dirkacin. Kolikor se spomnim, mi je nekoc o Dirtu rekel, da ima super proge in nasploh je vse fino, edino vozni model je bedno arkaden, tako da je zal potem vse skupaj krneki.

Potem je pa se rekel, da se da igro shekati (v enem fajlu neke parametre spremenis ali nekaj takega - pac malo po internetu pobrskas), da rata bolj simulacija. Je to on tudi naredil in kar naenkrat je zacel igro hvaliti, kako je tabuljsa.

Aja, tudi glede TD:U (na PCju) je rekel, da je prav trpel od arkadnosti. Samo potem, ko igro obrnes, pa nek Hardcore Mode ali nekaj takega odklenes, kjer pa baje igra postane dosti bolj simulacija. Zdaj se ima pa superfino, ko na HC zganja freestyle po veselem otokecu.

Da ne bom cisto offtopic, trenutno igram Exit. Gre za resnicno zanimivo platformno miselnico,

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.