Skoči na vsebino

Kje najceneje kupit DVD+R DL pri nas?


Priporočene objave

Na ebeyu dobis te za 10€ s poštnino. Kaj v sloveniji ni nobenga k bi imel vsaj s poštnino 15€? Ta k si mi jo zdej dal je v bistvu preko 20€. 17,95€ plus 20% DDV in še poštnina.

No upam da bomo se kej najdl, drgac pa ce bi kdo zase narocal preko ebeya, lahko pac skp in mu jz dam denar. :D

DejchSLO.png
Link to comment
Tema vse pove in ja more bit DVD+R in razni e-bayi me ne zanimajo nazalost, ker nikakor tega ne morm kupt. :)

Ajmo na plano z informacijami.

V Ljubljani poznam moža, ki prodaja Verbatim DVD+R DL po 30€ na 10 komadov.

Odvisno za kaj jih rabiš... Verbatim je predober za podatke, a edini pravi za...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
MI lahko kdo malce pomaga glede eBay nakupa?

Vse kar hocem vedt je:

1.) je vec ebayev? ker na ebay.com so cene samo v dolarjih....pol zadeva pride iz amerike?

2.) vse stvari na ebayu pripelejo tudi v slovenijo?

To je vse :D

ZS PLZ!

ebay.co.uk

Če piše, da pošilja worldwide, Europe al neki, potem seveda pošilja tudi v Slo.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Taiyo Yuden, Verbatim, Sony

Drugih se izogibaj.

COMPUTER BILD-največji nemški časnik je naredil test kvalitete DVDjev.Zajeli so 9 dejavnikov.

1.Sony

2.Platinum-malo zaostaja

3.MediaRange-malo zaostaja

...

6.Maxell-veliko zaostaja

7.Verbatim-veliko zaostaja

...

9.Traxdata

10.TDK..,

RES ZANIMIVI PODATKI!!!

Link to comment
Res ja. Za tale MediaRange pa Platinum še sploh slišo nisem. Then again, maybe it's just me...

Probaj MediaRange - ne bo ti žal ( dobra kvaliteta-dobra cena ).

Jaz jih kopujem v Janus trade.

Pa kaj vam ni jasno, da s takimi mediji uničujete leče (laser) svojih naprav?

Ni problem v temu, da medij nebi delal, pač pa da ti v enem letu uporabe čisto uniči laser enote...

Če cenite svoje podatke in cenite svoje naprave kupuje kvalitetne medije.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Res ja. Za tale MediaRange pa Platinum še sploh slišo nisem. Then again, maybe it's just me...

Probaj MediaRange - ne bo ti žal ( dobra kvaliteta-dobra cena ).

Jaz jih kopujem v Janus trade.

Pa kaj vam ni jasno, da s takimi mediji uničujete leče (laser) svojih naprav?

Ni problem v temu, da medij nebi delal, pač pa da ti v enem letu uporabe čisto uniči laser enote...

Če cenite svoje podatke in cenite svoje naprave kupuje kvalitetne medije.

Kot vidim si strokovnjak na tem področju.

Potem pa mi povej zakaj je Verbatim "najboljši" samo v Sloveniji in še v nekaterih državah?Zakaj gledano v evropskem merilu ali v celo svetovnem merilu ni tako cenjen , kot pri nas?

Link to comment
Res ja. Za tale MediaRange pa Platinum še sploh slišo nisem. Then again, maybe it's just me...

Probaj MediaRange - ne bo ti žal ( dobra kvaliteta-dobra cena ).

Jaz jih kopujem v Janus trade.

Pa kaj vam ni jasno, da s takimi mediji uničujete leče (laser) svojih naprav?

Ni problem v temu, da medij nebi delal, pač pa da ti v enem letu uporabe čisto uniči laser enote...

Če cenite svoje podatke in cenite svoje naprave kupuje kvalitetne medije.

Kot vidim si strokovnjak na tem področju.

Potem pa mi povej zakaj je Verbatim "najboljši" samo v Sloveniji in še v nekaterih državah?Zakaj gledano v evropskem merilu ali v celo svetovnem merilu ni tako cenjen , kot pri nas?

Najprej mi povej od kje tebi te informacije da je cenjen samo v Sloveniji... Verbatim je svetovno cenjen in priznan kot najkvalitetnejša vrjanta optičnih medijev za domače pečenje.

Če tebe boli kurac za laser nadaljuj z MediaRange... Itak da dela... sej dela tudi če pečeš na diske iz Hoferja... Vprašanje je: Kako dolgo bo še delalo?

Ponavadi se konča z vprašanjem: "Kje lahko zamenjam laser v mojem PS2/Xbox360?"

Sicer pa sam nisem noben strokovnjak. Precej se po forumih potikam pa zvem take reči. Recimo to o Verbatimu ti lahko razložijo na afterdawn.com kjer je celoten forum posvečen umetnosti rippanja medijev (my kind of art). :D

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.