Skoči na vsebino

PROGRAMI ZA RISANJE STRIPOV


Priporočene objave

Ok! Oprosti ker sem ga oznacil za drek (nisem mislil dobesedno :D )

Ampak brushe + filtri + orodja + ostale pi :x rije ki ti jih nudi novi PS

bi lahko naredili kot kak patch. Komaj se navadis na neko verzijo ze pride nova...jo sprobas in prides do spoznanja da so dodali le par filtrov (k jih itak zlorabljajo samo emo pamzi na svojih slikah, da jih lahko prilimajo na myspace).

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
  • Odgovorov 55
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Pa Ke Kit a ti tud kej manga rises pa to ? Pa zbris mi tist sendvic k si mi ga napopu k mi gre na kuzlanje :x.

Manga "pa to"?

Mang nisem nikoli risal. Samo zahodnjaški tip stripov. "pa to" mi pa moraš malo bolje definirat, da ti lahko odgovorim...

Tu maš mojo začasno portfolio stran, če te zanima:

LINK

Glede spam ikonice. Nisem ti je jaz napopal.

Ampak verjemi, da je tam z nekim razlogom. S takim tonom pa ziher ne boš pripomogel k nje hitrejši odstranitvi... :no_no:

lp,

k_k

Link to comment
Woow woow woow ke_kit, tole se mi zdi pa res profesjonalno narisan an...

Svaka cast ;) ..

Ti to rises s misko...ker so linije res lepo narisane an .. :thumbup:

Glede photoshopa, jst mam nalozen cs3 in mi je dost huda zadevca, sicer se za enkrat le igram in probavam stvarce...Upam pa da bom kdaj tok dober k ke_kit .. :lol:

Hvala za lepe besede. :objem:

To je vse risano z risalno tablico (razen traditional sketchev, ki so risani na papir s svinčniki ali tušem). Preberi si par postov višje...

lp,

k_k

Link to comment
ke_kit, resno obvladaš :car: briljantne slike. :car:

drugače pa .. moram vprašati nekaj. se je težko navaditi na grafično tablico? ;S

Hvala!

Tablica je na začetku res čudna zadeva. Možgani se nekako kar ne morejo navadit na to, da ti gledaš naravnost v monitor, roka pa riše nekje spodaj stran od dejanske slike. Jaz sem se na A6 privajal kak mesec. Spočetka so bile vse linije nenatančne (tresoče, postavljene na napačna mesta - včasih sem zgrešil tudi kake 10 pikslov :D), nato je šlo vedno bolje. Na koncu sem pa že samozavestno vlekel, kakor bi risal na papir. Prehod na A4 je bil veliko manj težaven zaradi navajenosti od prej. Vseeno pa sem potreboval nekaj ur, da sem se navadil na daljše potege...

Če kolikor toliko redno in z veseljem rišeš, se ne sekiraj pretirano. Risalno tablico boš prej kot slej zaobvladala.

Edino, ne zapostavljat risanja na papir. Zna se ti zgodit to, kar se je meni. Po dolgem obdobju dela izključno z risalno tablico (leto pa pol recimo), sem se odvadil risat tradicionalno na papir in sem rabil kar nekaj vaje, da sem prišel spet v formo... :D

lp,

k_k

Link to comment
Lol sej me ne mot tok, sam cudn se mi zdi kr en sendvic... iz ''pa to'' sm pa mislu pac japonski shit, kaksne hentaie etc :sweat: . Mene edino mika risat jrpg character designe, tko da verjetno se ta tabelca ne splaca nabavt sam zard tega (pa se drage so :/)

japonski shit ? ti veš kolko cajta in truda je vrženega v eno epizodo nekega animeja ? ne na bv pisat če nimaš pojma ok?

@ke_kit: zelo dobre se mi zdijo tvoje slike, keep it up.

Link to comment

aha, se totalno strinjam s ShAd0w-om ... če nimaš pojma o animejih in mangah, pol sploh ne govori o njih ... >.<

in povem ti, VEM kaj govorim, ker animeje in mange gledam/berem že od svojega osmega leta ...

si kdaj igral final fantasy? ali gledal kake novejše animeje? bral mange? sploh veš, kolko dela je vloženo v to? pa pri final fantasy, kakšna realistična grafika je od FF7 dalje?

taki ljudje pa me res v slabo voljo spravijo, ej >.<

Link to comment

Pizda pomojm sm najvecji manga fan na te strani pa me pol sinfate tuki, iz shit sm milsu rect pa te stvari in vem da je v njih vljozeno veliko truda, zato sem pa vprasal ke kita ce tud on to rise ker se mi zdi zelo ''nadarjen'' ter sposoben.

edit: in seveda sm tud velik FF fan, 400eu sm fliknu sam zato da bom lohk ff13 ter ffv13 spilu, da ne omenim 180 eu k sm jih dol zato da bi spilu crisis core.

deletethis.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.